PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PATRYCJA GARDYGAJŁO W KAMPANII MONNARI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

PATRYCJA GARDYGAJŁO W KAMPANII MONNARI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Niezależnie od wieku, kobieta powinna mieć klasę. Marka Monnari wzięła to pod uwagę przy tworzeniu swojej najnowszej kolekcji, co zaowocowało ponadczasową i  elegancką odsłoną. Zobaczcie zdjęcia z najnowszej kampanii brandu z  Patrycją Gardygajło w roli głównej.

Polska marka Monnari już od kilkunastu lat zyskuje sobie coraz szerszą rzeszę wielbicielek ceniących klasykę. Trudno się dziwić – brand oferuje dobrze wykonane ubrania i dodatki o uniwersalnych fasonach, które jednocześnie wpisują się w trendy danego sezonu, ale dzięki swojej klasyce nie muszą iść w odstawkę w kolejnych.

 

Sesja do najnowszej kampanii marki utrzymana jest w klimacie wielkomiejskim. Kobieta sukcesu nie może pozwolić sobie na nieodpowiedni wizerunek, zatem śmiało może wybierać outfity spośród jesienno-zimowej kolekcji Monnari, która obfituje w neutralne kolory i ponadczasowe kroje, dzięki czemu sprawdzą się one w codziennym ubiorze kobiety w każdym wieku.

 

Świetnie skrojone płaszcze w rozmaitych fasonach dla różnych typów figury, miękkie dzianiny i różnorodne swetry w piękny i przyjemny sposób otulą sylwetkę podczas jesiennej aury. Ponad to ciepła, neutralna kolorystyka ubarwiona musztardową żółcią, pomarańczem i fuksją rozjaśni szare jesienne dni.

 

W rolę kobiety sukcesu w wielkim mieście wcieliła się Partycja Gardygajło, natomiast wykonaniem zdjęć zajął się duet fotografów – Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Monnari | Patrycja Gardygajło | Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek |

podobne artykuły