Logotyp serwisu lamode.info
NOWA ODSŁONA MONNARI – KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

NOWA ODSŁONA MONNARI – KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Marka Monnari postanowiła odmłodzić swój wizerunek. Zobaczcie najnowszą kolekcję, którą na egzotycznych Wyspach Kanaryjskich sfotografował Mateusz Stankiewicz.

Monnari jest przykładem marki, która idzie z duchem czasu. Z jednej strony czerpie ze zdobytego już doświadczenia, z drugiej jest otwarta na nowości i zmiany. Kolekcja na sezon wiosna lato 2012 jest tego najlepszym przykładem. Polska marka zdecydowała się skierować ją do szerszej niż zazwyczaj grupy odbiorców, również tych, którzy z uwagą śledzą sezonowe trendy.

 

Odmłodzony wizerunek marki przejawia się także w kampanii reklamowej, która powstała przy współpracy z AFPhoto. Sesja zdjęciowa wykonana przez Mateusza Stankiewicza odbyła się na Wyspach Kanaryjskich. Egzotyczna sceneria idealnie współgrała z nowoczesną formą kolekcji, uwydatnioną za pomocą minimalistycznych fasonów i geometrycznych wzorów. Wyraźnie zaznacza się także motyw pasków – jednak nie w tak oczywistym stylu marynarskim, a pod postacią intrygujących splotów na spódnicy czy akcentów na spodniach i bluzkach.

 

Marka Monnari kolekcją na sezon wiosna lato 2012 postanowiła zakomunikować zmianę swojego wizerunku. Jak oceniacie, udało im się?

tagi: Monnari | Mateusz Stankiewicz | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły