PL / EN
PARELPAREL – ULTRA KOBIECA BIŻUTERIA W KAMPANII 2019

PARELPAREL – ULTRA KOBIECA BIŻUTERIA W KAMPANII 2019

Kolekcja zainspirowana surrealizmem i twórczością Salvadora Dalego.

Młoda polska marka biżuteryjna ParelParel, która zadebiutowała na rynku w ubiegłym roku kolekcją kolczyków z pereł hodowlanych oraz unikalnych wisiorów-amuletów, teraz wita nadchodzący sezon nowymi projektami i niezwykle kobiecą kampanią wykonaną przez fotografkę Sonię Szóstak. Znajdziecie w niej surrealistyczne inspiracje twórczością Salvadora Dalego oraz projekty idealne dla romantyczek i minimalistek. 

PARELPAREL – KOLEKCJA ZAINSPIROWANA TWÓRCZOŚCIĄ SALVADORA DALEGO

Romantyczny, sensualny styl artystki oraz jej wyjątkowa umiejętność w pokazywaniu kobiecego piękna doskonale oddaje ideologię marki. ParelParel kontynuując w charakterystycznym dla siebie stylu, z naciskiem na jakość wykończenia, szlachetne surowce oraz stonowany design, w nowej kolekcji niezmiennie czerpie inspiracje ze sztuki.  Tym razem w odniesieniu do surrealistycznej twórczości Salvadora Dalego. Punktem wyjścia do stworzenia kolekcji była muza artysty, sportretowana na obrazie „Twarz Mae West” jako kobieta wyemancypowana i niezależna.

ParelParel - kolczyki z perłą (fot. Sonia Szóstak)

PARELPAREL – KOBIETA INSPIRACJĄ W KOLEKCJACH BIŻUTERII

ParelParel dąży do tego, by kobiety noszące projektowaną przez nich biżuterię były świadome swojej wewnętrznej siły i mogły czerpać ją z symboliki zawartej we wzorach. Stworzona w tym samym duchu kolekcja medalionów odwołuje się do potęgi natury, a każdy model to mistyczne odniesienie do starożytnej mocy kobiecej, co czyni go swoistym talizmanem. Chroni i motywuje oraz stanowi manifest niezależności.

POLECAMY: PARELPAREL - KOLEKCJA INSPIROWANA SZTUKĄ I PODRÓŻAMI 

Dodatkowym atutem marki jest zastosowanie w procesie wytwarzania biżuterii niezwykle rzadkiej i trudnej techniki utraconego wosku, w której oryginalna forma wykonywana jest poprzez ręczne rzeźbienie modeli. Biżuteria ParelParel jest nie tylko ozdobą, lecz niesie określone przesłanie tak, by dzięki uniwersalnej symbolice oraz najwyższej jakości wykonania towarzyszyła swojej właścicielce przez wiele lat.

W galerii zobaczycie zdjęcia z kampanii ParelParel i ultra kobiecą, delikatną biżuterię dla niezależnych i silnych kobiet. 

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: ParelParel | kampania | kolekcja | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły