PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PARAMETER T ARTÈGO – NOWE OBLICZE ONDULACJI WŁOSÓW

PARAMETER T ARTÈGO – NOWE OBLICZE ONDULACJI WŁOSÓW

Rewolucyjny produkt Parameter T marki artègo zmienia oblicze ondulacji włosów. Nieodwracalny efekt, specyficzny zapach? - wszystko to odchodzi już do lamusa. Sprawdź!

Wiele kobiet marzy o pięknych falach i lokach. Istnieje jednak kilka powodów, dla których ondulacja nie należy do najpopularniejszych usług w salonie fryzjerskim. Specyficzny zapach tuż po, długi czas zabiegu, nieodwracalny efekt na włosach czy ograniczona liczba technik używanych podczas usługi – wszystko to traci właśnie znaczenie. Nadchodzi bowiem Parameter T, rewolucyjny preparat marki artègo, który radykalnie zmienia oblicze ondulacji włosów.

 

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/ARTEGO/_IGP6976_2.jpgfot. materiały prasowe artègo/Parameter-T 300 ml - cena zabiegu w salonie fryzjerskim ok. 100 PLN

 


Parameter T niewiele ma wspólnego z dotychczasowym procesem ondulacji poza ostatecznym, identycznym efektem. Produkt ma konsystencję pianki i może być stosowany do wszystkich rodzajów włosów. Jego formuła oparta jest na cysteaminie (pochodna aminokwasu cysteiny), która jest naturalnym składnikiem aktywnym i ważnym elementem keratynowej struktury włosów. Substancja ta delikatnie utrwala kształt włosów, nie wyrządzając przy tym szkód. Co ważne, Parameter T nie ma w swoim składzie amoniaku, ani tioglikolenów, podstawowych płynów używanych przy klasycznej, trwałej ondulacji. Pianka zapewnia włosom naturalny, miękki skręt, a efekt fal lub naturalnych loków utrzymuje się od 4 do 6 tygodni w zależności od rodzaju włosów. Zabieg bez obaw można powtarzać systematycznie.

 

 

Schemat działania preparatu:

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/ARTEGO/wizania.jpgfot. materiały prasowe artègo


 

Efekt uzyskany za pomocą Parameter T możemy podkreślić modelując włosy przy użyciu kremu modulującego oraz suszarki z dyfuzorem. W celu przedłużenia uzyskanego na włosach efektu dobrze jest zastosować szampon i odżywkę do włosów kręconych TRIPLE D CURL z serii easy care artègo. Dzięki temu włosy będą bardziej podatne na układanie, a ich suszenie będzie trwało krócej.

 

Parameter T to milowy krok w dziedzinie fryzjerstwa, który umożliwia wykonywanie prostego i tymczasowego procesu zabiegu ondulacji włosów, co z pewnością da satysfakcję fryzjerom i ich klientom.

 

Dowiedz się więcej o produkcie Parameter T artego klikając tutaj.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: artègo | Parameter T | ondulacja włosów | włosy | uroda |

podobne artykuły