PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
& OTHER STORIES – NOWA LINIA GIFT SHOP CONCEPT

& OTHER STORIES – NOWA LINIA GIFT SHOP CONCEPT

Od dzisiaj również w warszawskim sklepie!

Od dzisiaj w sklepach & Other Stories na całym świecie pojawi się nowa linia produktów – Gift Shop Concept.

Gift Shop Concpet to wyjątkowa kolekcja upominków, wśród których można znaleźć akcesoria podróżnicze, papeterię, etui czy elementy dekoracyjne. Od teraz w sklepach & Other Stories znajdziemy nie tylko inspiracje stricte modowe, ale i pomysły na prezenty. „”Gift Shop Concet” oferuje naprawdę szeroki wybór starannie wykonanych upominkowych perełek, które idealnie oddają estetykę naszych obu Atelier, w Paryżu i w Sztokholmie” – wyjaśniła Ebba Kettner, Head of Brand Design w & Other Stories.

Z okazji wprowadzenia najnowszego projektu szwedzka marka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić osoby, które tworzyły Gift Shop Concept zarówno w Atelier w Paryżu, jak i w Sztokholmie. W efekcie powstało sześć filmików pokazujących pracę projektantów deseni, dodatków lub grafiki oraz architekta i copywritera.

Linia „Gift Shop Concept” & Other Stories dostępna jest od dzisiaj we wszystkich stacjonarnych salonach marki oraz online na stronie stories.com w pierwszym kwartale 2017 roku. Polecamy!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: & Other Stories | sklep | kolekcja |

podobne artykuły