Logotyp serwisu lamode.info
OSCARY 2011 – NAJWAŻNIEJSZE NAGRODY FILMOWE ROZDANE

OSCARY 2011 – NAJWAŻNIEJSZE NAGRODY FILMOWE ROZDANE

Zobacz stylizacje gwiazd na najsłynniejszym filmowym wydarzeniu – rozdaniu Nagród Akademii.

Tegoroczne Oskary nie wzbudziły dużego zaskoczenia: statuetki otrzymali Natalie Portman (pierwszoplanowa rola żeńska), Colin Firth (pierwszoplanowa rola męska), Christian Bale (drugoplanowa rola męska) i Melissa Leo (drugoplanowa rola żeńska). Triumfował film Tima Hoopera „Jak zostać królem”.

 

Imprezę poprowadzili olśniewająca Anne Hathaway, która na czerwonym dywanie pojawiła się w towarzystwie projektanta Valentino Garavani’ego (wystąpiła między innymi w sukniach Valentino, Armani Privé i Givenchy) i zawadiacko przystojny James Franco. Czas jednak przejść do sedna sprawy – kto wyglądał najlepiej?

 

Pięknie zaprezentowała się Halle Berry w królewskiej sukni z trenem marki Marchesa, a zachwyciła Cate Blanchett w kreacji od Givenchy. Hilary Swank wybrała olśniewającą suknię Gucci, natomiast zwyciężczyni Natalie Portman – fioletową kreację od sióstr z Rodarte, które notabene wykonały kostiumy do filmu Czarny Łąbędź. Jej filmowa partnerka, Mila Kunis, zdecydowała się na lawendową suknię od Elie’ego Saab’a, a Scarlett Johansson kusiła fioletową koronką od Dolce&Gabbana.

 

Na imprezie pojawiły się również takie sławy jak Penelope Cruz, dla której było to pierwsze oficjalne wydarzenie po urodzeniu dziecka, czternastoletnia Hailee Steinfeld, nominowana w kategorii najlepszej aktorki drugoplanowej, Gwyneth Paltrow – w pięknej, prostej kreacji od Calvin’a Klein’a, piosenkarka Celine Dion i zachwycająca Mandy Moore.

 

Redakcja LAMODE.INFO wybrała piątkę najwspanialszych aktorek tegorocznych Oskarów – znalazły się w niej Cate Blanchett, Scarlett Johasson, Anne Hathaway, Natalie Portman i Halle Berry. Zgadzacie się z naszym werdyktem? Ciekawe, kto Wam podobał się najbardziej?

tagi: event | gwiazdy | Natalie Portman | OSCARY |

podobne artykuły