Logotyp serwisu lamode.info
OSCAR DE LA RENTA PROJEKTUJE DLA DZIECI

OSCAR DE LA RENTA PROJEKTUJE DLA DZIECI

Oscar de la Renta znany jest przede wszystkim z kolekcji „na czerwony dywan”, teraz postanawia rozszerzyć pole działania i skupić się również na modzie dziecięcej. Poznajcie szczegóły!

Oscar de la Renta znany jest głównie z kolekcji na czerwony dywan. Wśród gwiazd, które kochają jego kreację są między innymi Olivia Wilde, Emma Watson czy Taylor Swift. Niebawem do grona miłośników stylu projektanta dołączyć może także jedna z najbardziej stylowych dziewczynek – Suri Cruise. Designer bowiem postanowił rozszerzyć swoją działalność o modę dziecięcą.

 

Do współpracy przy projekcie zaprosił Catherine Monteiro de Barros, założycielkę popularnej na półwyspie iberyjskim, marki dla najmłodszych Papo d’Anjo. Wspólnie zaprojektują kolekcję dla dziewczynek i chłopców w wieku od 18 miesięcy do 14 lat. Pierwsze projekty pojawią się w sezonie wiosna lato 2012, natomiast pełna kolekcja będzie miała premierę na sezon jesień zima 2012.

 

Do tej pory de la Renta modę dziecięcą traktował jako dodatek do swoich działań – między innymi projektując pojedyncze modele na charytatywne aukcje.

 

Jak myślicie czy uda mu się podbić serca i trafić w gusta najmłodszych?

tagi: Oscar de la Renta | trendy wiosna lato 2012 | moda dziecięca | dziecko |

podobne artykuły