PL / EN
ORYGINALNE SUKNIE ŚLUBNE

ORYGINALNE SUKNIE ŚLUBNE

Zobaczcie nowatorskie suknie ślubne!

Kto powiedział, że suknia ślubna musi był długa, skromna i tradycyjna? Dla odmiany może być krótka, transparentna i kolorowa. Oto nasze zestawienie oryginalnych kreacji dla panien młodych, które chcą wyróżnić się przed ślubnym kobiercem.

ORYGINALNE SUKIENKI – POMYSŁY GWIAZD

Jedną z najbardziej nowatorskich sukni ślubnych jest ta zaprojektowana przez Yves’a Saint Laurenta  w latach 60. Kreacja zainspirowana rosyjskimi matrioszkami szokuje do dziś!

Na przestrzeni lat widzimy także wiele panien młodych, które łamią tradycyjne konwenanse i decydują się na nietypowe stroje, czym przechodzą do historii. Brigitte Bardot bierze ślub w różowo-białej sukience w kratkę Vichy, projektu Jacquesa Esterela. Karmen Pedaru składa przysięgę w przezroczystej tiulowej kreacji od Francesco Scognamiglio. Lara Stone wybiera markę Givenchy i lansuje trend na złotą, cekinową mini zestawioną z białymi sandałami. Od tego momentu panna młoda może emanować seksapilem. Kolejny dowód? Polska modelka, Anja Rubik zakłada odważną krótką sukienkę marki Pucci. Odsłania nogi i pokazuje, że kreacja ślubna nie musi być wcale balowa. W jej miejsce pojawia się nowoczesność.

Do naszej listy musimy koniecznie dodać stylizację Kate Moss. Modelka prezentuje na sobie kremową powłóczystą kreację w stylu vintage od Johna Galliano. Gorset i tradycyjny welon? Nic z tych rzeczy! Jest lekko, swobodnie i romantycznie.

NOWATORSKIE INSPIRACJE

W naszej galerii zdjęć znajdziecie oryginalne propozycje sukien ślubnych. Niektóre są krótkie i przeznaczone dla odważnych panien młodych, a inne zainspirowane dynastią królewską.

POLECAMY: SUKIENKI ŚLUBNE VINTAGE

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: suknie ślubne | stylizacje | trendy | moda | panna młoda | TRENDY |

podobne artykuły