Logotyp serwisu lamode.info
ORYGINALNA STYLIZACJA MARCA JACOBSA

ORYGINALNA STYLIZACJA MARCA JACOBSA

Projektant Marc Jacobs słynie z niebanalnych stylizacji – zobacz, czym zaskoczył nas tym razem!

Projektant Marc Jacobs to w Ameryce bardzo sławna osobistość – jest dyrektorem kreatywnym trzech marek, z czego dwie są jego autorskimi liniami (Marc Jacobs oraz Marc by Marc Jacobs), a kolejna - Louis Vuitton - dzięki niemu stała się symbolem europejskiej elegancji.

 

Projektant słynie z błyskotliwych i odważnych wypowiedzi, niebanalnych projektów i drogich pokazów mody. Uznawany jest wręcz za dyktatora mody. Zaszokował świat w 2008 roku, zakładając zaprojektowaną przez siebie spódnicę dla mężczyzn.

 

Kilka dni temu ponownie zaskoczył nas swoją stylizacją, pokazując się na Manhattanie w… zielonej spódnicy z bananowymi printami z damskiej kolekcji Prada na sezon wiosna-lato 2011! Jest to jedna ze spódnic, które upodobał sobie modowy świat – nosiła ją nawet Anna Wintour podczas światowych tygodni mody. Do spódnicy projektant dobrał buty z męskiej kolekcji Prada oraz dwie pary skarpetek (sic!) – jedną białą, a drugą pomarańczową. Jako górę wybrał klasyczny granatowy sweter z dekoltem w serek, białą koszulę oraz czarną kurtkę typu parka. W dłoni dzierżył torebkę Hermès Birkin, z której notabene wystawała futrzana etola od Prady w czarno-zielone pasy.

 

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/MARC JACOBS W SPODNICY OD PRADY/EN_00959500_0279.jpg        fot. East News

 

Marc Jacobs wykazał się pomysłowością i dystansem do siebie. Nie oceniamy jego stylizacji - niektórzy mogą ją uznać za inspirującą, a inni za dziwną. Tym niemniej, twórczej inwencji projektantowi nie sposób odmówić. Jak Wam się podoba Marc Jacobs w tym nietypowym wydaniu?

tagi: stylizacja | projektant | Marc Jacobs |

podobne artykuły