Logotyp serwisu lamode.info
OMENA MENSAH W ROLI MODELKI! NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA!

OMENA MENSAH W ROLI MODELKI! NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA!

Sylwestrowa kolecja "Charm of the night"  marki Chaos by Marta Boliglova w niecodziennej odsłonie! Koniecznie sprawdźcie efekty niezwykłej sesji z udziałem Omeny Mensah!

Tego jeszcze nie było! Sesja prezentująca najnowszą, sylwestrową kolekcj marki Chaos by Marta Boliglova "Charm of the night" z udziałem Omeny Mensah odbyła się w… cyrku, a prezenterce w pozowaniu towarzyszyły zwierzęta: słoń, mors, wielbłąd i lama. To pierwsza tego typu sesja modowa w Polsce.

 

Skąd wziął się pomysł na właśnie taką aranżację planu zdjęciowego? "Od bardzo dawna miałam w głowie pomysł na sesję dla tej kolekcji- wiedziałam, że musi to być cyrk-feria barw, cyrkowa magia oraz zwierzęta idealnie zgrały się z cekinowymi sukienkami, prezentowanymi przez egzotycznej urody Omenę Mensah"- powiedziała Marta Boligłowa, projektantka i właścicielka marki Chaos.

 

Kolekcja Charm of the night to propozycja marki Chaos na sylwestrową noc. Znajdziemy w niej piękne, cekinowe suknie, zarówno w długości mini, jak i maxi, elegancki kombinezon, seksowną kreację będącą połączeniem piór i cekinów i wiele innych- wszystko po to, by w najważniejszą noc w roku olśniewać wszystkich swoim wyglądem- "Kolekcja CHARM OF THE NIGHT powstała z

myślą o nadchodzącej Nocy Sylwestrowej oraz okresie karnawałowym. Przeważają sukienki cekinowe, ale nie tylko- z 14 modeli kreacji w kolekcji z pewnością każda kobieta wybierze coś dla siebie"- mówi Marta Boligłowa.

 

Zarówno dla Omeny, jak i dla całej ekipy pracującej przy sesji obcowanie ze zwierzętami było dużym wyzwaniem. To one dyktowały warunki zdjęć i od ich nastroju, a także podejścia modelki i fotografów w dużej mierze zależał efekt końcowy. Na szczęście jak widać, współpraca przebiegała pomyślnie, a pomiędzy zwierzakami a ekipą szybko nawiązała się nić sympatii- mors Borys obdarzył nawet Omenę całusem! Współpraca z Omeną jak i z całym teamem profesjonalistów była wspaniałym doświadczeniem. "Na planie sesji panowała bardzo radosna atmosfera i myślę, że właśnie dlatego efekt współpracy jest bardzo naturalny i szczery"- podsumowuje pracę przy sesji projektantka.

 

photography: Maciej Bernas

fashion stylist: Paula Dudziak BOOMTEAM

make-up artist: Katarzyna Sójka

hair stylist: Przemek Kowalski

model: Omenaa Mensah

assistant: Arkadiusz Szczudło

production: Ilmatic

management: ESPR Ewa Siedlecka

 

 

 

www.chaos-fashion.com

https://www.facebook.com/chaosbyboliglova?fref=ts

Kontakt:

marta@chaos-fashion.com

Tel. 792060319

 

tagi: Omena Mensah | Chaos by Marta Boliglova | kolekcja sylwestrowa Chaos by Marta Boliglova |

podobne artykuły