PL / EN
OLIWIA LIS – NEW FACE AGENCJI D’VISION

OLIWIA LIS – NEW FACE AGENCJI D’VISION

Musicie zobaczyć tę twarz w zbliżeniu!

Oliwia Lis to nowa twarz agencji D’Vision. Modelka o klasycznych rysach i bardzo plastycznej twarzy ma duże szanse na udział w zdecydowanie różniących się od siebie projektach i zaskoczenie nas diametralnie różnymi wcieleniami.  

 

Poza wyjątkową urodą młodej modelce nie brak silnej osobowości. Gotowość do zmian oraz umiejętności przeobrażania się i wcielenia w różne postaci Oliwia zasygnalizowała tuż po pojawieniu się w agencji, gdzie zadebiutowała … w dredach!

 

Nie była to jedyna zmiana, której się poddała. Temperament i fantazja pozostały, jednak ucząca się na co dzień w liceum plastycznym Oliwia zdecydowała się zamienić boks, który wcześniej uprawiała na mniej wysiłkowy sport, jakim jest koszykówka, a której z równie wielką pasją się poświęca.  


Poza tym jako artystyczna dusza Oliwia nie stroni od towarzystwa inspirujących osobowości, lubi podróżować, znajduje też w sobie zamiłowanie do mody i designu.  


To bez wątpienia postać, której warto bliżej się przyjrzeć! Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie różne odsłony młodziutkiej piękności!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Oliwia Lis | D’Vision | new face |

podobne artykuły