PL / EN
COS x GALERIA SERPENTINE „PARK NIGHTS” 2016

COS x GALERIA SERPENTINE „PARK NIGHTS” 2016

Limitowana kolekcja powstała na styku mody, sztuki i rozrywki – sprawdźcie!

Co się dzieje, gdy w jednym miejscu spotyka się moda, sztuka i rozrywka? Z takich zetknięć rodzą się najciekawsze rozwiązania. Taka też jest limitowana kolekcja t-shirtów zaprojektowanych przez szwedzką markę COS na okoliczność podjętej czwarty raz z rzędu współpracy z galerią Serpentine z Londynu. Na terenie pawilonu Serpentine przez całe wakacje odbywać się będzie cykl eventów i performance’ów Park Nights 2016 obejmujących wydarzenia muzyczne, filmowe i literackie oraz taneczne i te związane z architekturą.

 

Co do samej limitowanej kolekcji pewne jest, że zachowana będzie w charakterystycznym dla marki oszczędnym stylu, w hołdzie klasyce zinterpretowanej na nowoczesną modłę. Damskie T-shirty z szarej bawełny skrojone na kształt litery A pojawią się z charakterystycznym marszczeniem na ramieniu, męskie zaś w wersji z podwiniętym rękawem. Projekty dostepne będą w sprzedaży od 12 czerwca br w wybranych sklepach COS w Londynie, w Galerii Serpentine, a także na platformie internetowej cosstores.com.

 

Sprawdźcie, jak ta seria ma się do regularnej linii marki (szerzej o letniej propozycji pisaliśmy tutaj) i dlaczego warto skusić się na ten limitowany projekt!

 

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: kolekcja | moda zagraniczna | COS |

podobne artykuły