PL / EN
OLAPLEX - UBEZPIECZENIE DLA TWOICH WŁOSÓW

OLAPLEX - UBEZPIECZENIE DLA TWOICH WŁOSÓW

Piękny kolor bez ryzyka uszkodzenia włosów? Tak! Dowiedzcie się więcej!

OLAPLEX to przełomowy system regeneracji włosów stworzony prze światowej sławy doktorów chemii - noblistę Craiga Hawkera oraz Erica Presslya. System ten maksymalnie redukuje uszkodzenia łuski włosa oraz zwiększa trwałość koloru. Opatentowany składnik wnika w strukturę kosmyków i regeneruje ich mostki dwusiarczkowe, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych oraz w wyniku uszkodzeń mechanicznych i działania wysokiej temperatury. Kosmetyki OLAPLEX wzmacniają i wygładzają włosy oraz przywracają im pierwotną strukturę i integralność. Mogą być stosowane w zabiegu regeneracyjnym, ale też jako dodatek do produktów do koloryzacji. Po wizycie w salonie można kontynuować kurację samodzielnie w domu dzięki stosowaniu OLAPLEX Hair Perfector No.3. Wszystkie kosmetyki marki są pozbawione silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

 

Innowacyjny system doceniany jest przez najlepszych stylistów oraz klientki na całym świecie, również gwiazdy. Kim Kardashian zdecydowała się na ten zabieg podczas radykalnej zmiany koloru włosów, a Jennifer Lopez zastosowała go podczas rozświetlania fryzury refleksami.

 

OLAPLEX można wykonać wyłącznie w renomowanych salonach fryzjerskich, a jego z cena uzależniona jest od długości włosów. Produkt OLAPLEX Hair Perfector No.3 dostępny jest na stronie www.hair2go.pl oraz salonach w cenie 150 zł / 100 ml.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Olaplex | włosy Olaplex | włosy | trendy fryzjerskie | koloryzacja włosów | salon Olaplex |

podobne artykuły