PL / EN
OFERTA STAŻU W DOMU HANDLOWYM VITKAC

OFERTA STAŻU W DOMU HANDLOWYM VITKAC

Ekskluzywny Dom Handlowy VitkAc poszukuje osoby na trzymiesięczny staż do działu PR&Social Media. Poznajcie szczegóły! 

Moda jest Waszą pasją, macie zapał do pracy i nie boicie się nowych wyzwań? Rozpocznijcie swoją karierę zawodową w najbardziej ekskluzywnym domu handlowym w Polsce - VitkAc! Oferta obejmuje dział PR&Social Media, w do udziału w programie mogą zgłaszać się studenci oraz absolwenci kierunków związanych z tematem stażu. Praktyki odbywać będą się w okresie letnim przez 3 miesiące z ewentualną możliwością przedłużenia.

 

Jeżeli macie lekkie pióro, znacie język angielski, dobrze posługujecie się pakietem MS Office i uważacie się za osoby dynamiczne, komunikatywne, dyspozycyjne i otarte na nowe doświadczenia – ta oferta jest dla Was! Dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się programem graficznym.

Co możecie zyskać wysyłając swoją aplikację? Dołączając do Programu Stażowego zdobędziecie doświadczenie zawodowe w eksluzywnym domu mody w Polsce, bedziecie obcować z modą high-fashion na co dzień, uczestniczyć w tworzeniu contentu social media promującego dom handlowy oraz realizować zadania w ramach działalności PR. 


Dom Handlowy VitkAc oferuje ze swojej strony opiekuna podczas odbywania stażu, miłą atmosferę pracy, otwartą komunikację, możliwość wyrażania swojej indywidualności (nie obowiązuje dress code) oraz dostęp do materiałów szkoleniowych domów mody, z którymi współpracuje.

 

Jeśli jesteście zainteresowani Programem Stażu Letniego, prześlijcie swoją aplikację (CV+LM) na adres anna.fludra@vitkac.com, umieszczając w tytule maila LETNI STAŻ. Z uwagi na fakt, że team DH VitkAc ceni sobie różnorodność pomysłów, osobowości i idei, zamiast standardowego listu motywacyjnego przedstawcie swoją kandydaturę w oryginalny sposób. Forma zależy tylko od Was! Nabory prowadzone są do 15 maja 2015.

 

Powodzenia! 

 

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Dom Handlowy Vitkac | Dom Handlowy VitkAc | DH Vitkac | staż | oferta stażu | praca | praca w branży mody |

podobne artykuły