PL / EN
NOWY ROZDZIAŁ MARKI MARY-KATE I ASHLEY OLSEN

NOWY ROZDZIAŁ MARKI MARY-KATE I ASHLEY OLSEN

Elizabeth and James zaproponuje wyższą jakość i inspiracje męską garderobą

Marka sióstr Mary-Kate i Ashley Olsen zmienia dotychczasowy kurs. Poznajcie nową wizję firmy Elizabeth and James!

 

Amerykańska marka oficjalnie otwiera nowy rozdział w swojej historii. W sierpniu tamtego roku założycielki marki odkupiły licencję od Jaya Apparel Group, która zarządzała firmą od ośmiu lat. Po tej kluczowej transakcji siostry Olsen zdecydowały się przenieść siedzibę do Nowego Jorku, gdzie znajduje się ich luksusowa marka The Row. Zaraz potem zmiany nastąpiły również w segmencie projektowym, co za chwilę będziemy mogli dostrzec w salonach Elizabeth and James.

 

Kolekcje na sezon pre-fall 2016 i jesień zima 2016 zapowiadają metamorfozę marki, która ma teraz zyskać bardziej chłodny, zmaskulinizowany charakter oraz zaproponować wyższą jakość. Do tej pory pod metką E&J dostępne były projekty bardziej kobiece, oparte w dużej mierze na sukienkach, natomiast teraz możemy spodziewać się więcej estetyki wpisującej się w styl samych bliźniaczek. Ostatnie kolekcje oparte są na formach oversize i bazowych paletach barw: szerokie spodnie, obszerne dzianiny, spódnice maxi – wszystko pod znakiem stylu chłopczycy.

 

Zmiany zostaną przypieczętowane w lipcu, kiedy to nastąpi otwarcie nowego butiku Elizabeth and James w Los Angeles. Czekamy z niecierpliwością!

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Mary-Kate Olsen | Ashley Olsen | Elizabeth and James |

podobne artykuły