PL / EN
ANTHONY VACARELLO JEDNAK DO SAINT LAURENT?

ANTHONY VACARELLO JEDNAK DO SAINT LAURENT?

Projektant oficjalnie pożegnał się z Versus Versace.

Jak głoszą oficjalne doniesienia, Anthony Vacarello właśnie ustąpił ze stanowiska dyrektora kreatywnego Versus Versace, które piastował zaledwie od stycznia ubiegłego roku (a jako guest designer od 2013 roku).  

 

W świetle wcześniejszych spekulacji dotyczących następcy Hediego Slimane'a, który odszedł z domu mody Saint Laurent, o czym szerzej pialiśmy tutaj, kandydatura Vacarello zdaje się być jeszcze bardziej prawdopodobna. Mimo iż pytany o możliwość takiej fuzji podczas paryskiego fashion weeka unikał jednoznacznej odpowiedzi tłumacząc, że to tylko plotka, bieg zdarzeń w ostatnich dniach zdaje się temu przeczyć.

 

Pod rządami belgijsko-włoskiego designera marka Versus Versace nie tylko odnotowała znaczący wzrost sprzedaży, ale także zdecydowała się na wejście na rynek amerykański, co zostało przypieczętowane otwarciem flagowego sklepu w Nowym Jorku.

 

Czy następnym sukcesem Vacarello, którego życzyła mu w oficjalnym pożegnaniu Donatella Versace okaże się wzięcie pod swe skrzydła Saint Laurent?

 

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Anthony Vacarello | Versus Vercace | Donatella Versace | Saint Laurent | projektant |

podobne artykuły