PL / EN
ZAPACH BOSS ALIVE: AFIRMACJA TERAŹNIEJSZOŚCI

ZAPACH BOSS ALIVE: AFIRMACJA TERAŹNIEJSZOŚCI

Nuty energetyzującego jabłka, przenikliwej czarnej porzeczki, dojrzałej w słońcu śliwki i ciepłego cynamonu. 

BOSS Parfums prezentuje BOSS ALIVE – damski zapach stworzony wyłącznie przez kobiety i przeznaczony dla tych, które podejmują odważne działania. Niezależne, eleganckie i niezwykłe. Kobiety reprezentujące koncept BOSS ALIVE rozumieją, że spontaniczność i szczęście są w ich życiu równie ważne, jak zaangażowanie i skupienie. Wiedzą, że wierność sobie jest ich największym atutem.  Zapach BOSS ALIVE oferuje świeże spojrzenie na kobiecą wolność. Nowy produkt w portfolio BOSS Parfums przypomina, że trzeba żyć pełnią życia każdego dnia.  

BOSS ALIVE: RADOŚĆ Z PROSTOTY CHWIL

W kampanii reklamowej wystąpiły cztery utalentowane artystki: Emma Roberts, Bruna Marquezine, Laura Harrier i Chloe Bennet. Reklama BOSS ALIVE ukazuje unikatowe spojrzenie na ich doświadczenia, dzięki którym mają poczucie, że żyją pełnią.

Świeże ujęcie kobiecego ducha odzwierciedlone zostało przez reprezentantki płci żeńskiej. Kampania obejmuje reklamę telewizyjną, w której pokazano, jak kobiety czerpią radość z prostoty zwykłych chwil spędzanych poza domem w Los Angeles oraz cykl zdjęć portretowych ukazujących ich indywidualność. Do kobiecego zespołu należą również znana kreatorka zapachów Annick Ménardo, projektantka Amelie Riech, reżyserka Rebecca Zlotowski i fotografka Collier Schorr.

Spot reklamowy wyreżyserowała francuska reżyserka i autorka scenariuszy Rebecca Zlotowski, która swobodnie uchwyciła równowagę w życiu kobiety skupionej na celu i sprawującej kontrolę nad swoim przeznaczeniem, a jednocześnie beztroskiej, ponieważ posiada zdolność zatracania się w chwili obecnej.

POLECAMY: AMBASADORKI NOWEGO ZAPACHU BOSS ALIVE

Cztery kobiety zaczynają podśpiewywać, całkiem tego nieświadome. Piosenka What's Up grupy Four Non-Blondes to wpadająca w ucho melodia, która narasta stopniowo od szeptu do hymnu, gdy ogarnia je uczucie wspólnie przeżywanej radości.

Zdjęcia reklamowe wykonała światowej sławy fotografka Collier Schorr, która ożywiła zapach, opowiadając jego historię pięknymi i eleganckimi fotografiami.

Boss Alive: zapach dla odważnych kobiet (fot. materiały prasowe)

BOSS ALIVE: SENSUALNA INTERPRETACJA ŻYCIA PEŁNIĄ

Emma Roberts to utalentowana aktorka, która w ciągu dekady zrobiła karierę filmową i telewizyjną. Wyjaśnia: „Poczułam, że żyję pełnią, gdy nauczyłam się, kiedy mówić „tak”, a kiedy „nie” w życiu zawodowym. Wyczucie czasu jest najważniejsze i aktem odwagi jest umieć to odróżnić”. 

Laura Harrier pochodzi z Chicago. Karierę rozpoczęła w wieku 17 lat jako modelka, która podróżowała po całym świecie i pojawiała się na stronach magazynów o modzie. W chwili obecnej koncentruje się na aktorstwie, występując w nagradzanych hitach kinowych. Laura dodaje:  „Czuję, że żyję w pełni, kiedy robię coś nowego – jak obserwowanie wschodu słońca w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłam, próbowanie czegoś, co mnie wcześniej przerażało, lub zatracanie się w nowej przygodzie. Są to także chwile powrotu do tego, co znajome, np. spotkanie z rodziną po długiej rozłące i poczucie otulenia ich miłością”. 

Bruna Marquezine jest jedną z najważniejszych influencerek i modelek swojego pokolenia. W wieku 23 lat ma za sobą prawie dwudziestoletnią karierę i jest cenioną brazylijską aktorką. Bruna twierdzi: „To, co dzisiaj daje mi poczucie, że żyję w pełni, to sztuka, zakochanie w kimś lub w czymś, albo podróżowanie. Aby żyć pełnią życia, zawsze staram się być szczera i autentyczna. Myślę, że w życiu trzeba być szczerym wobec siebie oraz wiernym temu, w co wierzysz i jaka jesteś. To najlepszy sposób, aby w pełni korzystać z życia”.

Chloe Bennet jest artystką wykonującą wiele różnych zawodów. Rozpoczęła karierę jako gwiazda pop’u w Azji, po czym osiągnęła sukces w Hollywood, gdzie wyłoniła się jako wiodący talent w popularnych projektach filmowych i telewizyjnych. Chloe mówi: „Czuję, że żyję pełnią życia na planie filmowym oraz wtedy, kiedy tworzę, gdy się zakochuję i – zupełnie szczerze – gdy prowadzę ciekawą rozmowę. Kobieta BOSS ALIVE nie boi się podążać za głosem serca, nawet jeśli wokół panuje chaos, bo ma jasną wizję tego, czego pragnie”.

Boss Alive: Emma Roberts w kampanii (fot. East News)

BOSS ALIVE: RADOSNY ZAPACH Z DODATKIEM WANILII Z MADAGASKARU

BOSS ALIVE to owocowo-drzewna woda perfumowana, stworzona przez znaną kreatorkę zapachów Annick Ménardo jako kobiecy odpowiednik legendarnego BOSS Bottled. BOSS ALIVE to radosny zapach o charakterystycznej aurze, stworzony po to, by inspirować kobiety, aby żyły pełnią życia każdego dnia. W kompozycji stopniowo rozwijają się nuty energetyzującego jabłka, przenikliwej czarnej porzeczki, dojrzałej w słońcu śliwki i ciepłego cynamonu. Przypominają one, że życie ma największą wartość, gdy przeżywamy je aktywnie. Dodatek naturalnej wanilii z Madagaskaru staje się znakiem rozpoznawczym zapachu, symbolem joie de vivre kobiety BOSS ALIVE.

Chloe Bennet w kampanii Boss Alive (fot. materiały prasowe)

BOSS ALIVE – KOJĄCE CIEPŁO I SIŁA ZAPACHU

W kwiatowej nucie serca indyjski jaśmin wielkolistny otula zmysły i kontrastuje z tymiankiem, symbolizując łatwość z jaką kobieta balansuje między świadomością i przechodzeniem w odmienny stan. Oś zapachu opiera się na wibrujących i mocnych składnikach drzewnych: chiński cedr, kremowy sandałowiec, drzewo oliwne i goldenwood (cyprysik nutkajski) z Alaski. Wszystkie razem zapewniają kojące ciepło i siłę, które inspirują kobietę BOSS ALIVE do podążania własną drogą.

Annick mówi: „Musisz go poczuć. To nie jest po prostu kolejny zapach, ale coś znacznie ważniejszego, zmysłowego, apetycznego, lecz jednocześnie eleganckiego i prostego. Sądzę, że to właśnie Kobieta BOSS”.

Laura Harrier w kampanii Boss Alive (fot. materiały prasowe)

BOSS ALIVE: ZAPACH UKRYTY W SZKLANYM KORPUSIE

Elegancki flakon zaprojektowała niemiecka artystka-jubilerka Amelie Riech. Jego architektoniczny kształt i masywny szklany korpus, otoczony złotą metalową opaską, to konkretne i namacalne przypomnienie, że szczęście można znaleźć w każdej chwili.

Amelie wyjaśnia: „Myślę, że marka BOSS ma bardzo wyrazisty wizerunek z wyraźnie męskimi konotacjami, dlatego ciekawe było opracowanie żeńskiego odpowiednika zapachu, aby przekonać się, jak można przełożyć go dla kobiet. Kiedy patrzę na flakon, widzę znacznie więcej niż opakowanie perfum. W moim odczuciu to biżuteria, arcydzieło, coś bardzo cennego – jak kamień szlachetny”.

Boss Alive: Bruna Marquezine w kampanii perfum (fot. materiały prasowe)

BOSS: #FEEL ALIVE, CZYLI AFIRMACJA TERAŹNIEJSZOŚCI

Towarzyszący kampanii film dokumentalny eksponuje twórcze, utalentowane kobiety stojące za zapachem i jego reklamą. Kreatorka zapachów Annick Ménardo, projektantka flakonu Amelie Riech, reżyserka Rebecca Zlotowski i fotografka Collier Schorr dołączają do czterech modelek, aby opowiedzieć o chwilach samorealizacji, spełnienia, odważnych decyzjach i szczęściu. Kobiety rozmawiają o autentyczności i odwadze, definiują, co oznacza dla nich sukces i dzielą się refleksją, w jaki sposób twórcze działanie daje im poczucie, że żyją pełnią życia. Film dokumentalny jest pierwszym tego rodzaju przekazem, który ma na celu przedstawienie całej historii kryjącej się za zapachem – począwszy od koncepcji, aż po ostateczny design i kampanię reklamową.

BOSS ALIVE: POJEMNOŚĆ I CENNIK

Boss ALIVE edp 30 ml - 265 pln

Boss ALIVE edp 50 ml - 345 pln

Boss ALIVE edp 80 ml - 449 pln

Kiedy cenisz szczęście osobiste, każda przeżywana chwila nabiera nowego znaczenia. Afirmuj teraźniejszość, aby poczuć, że żyjesz naprawdę dzięki nowemu kobiecemu zapachowi Boss Alive. A Ty - dzięki czemu czujesz, że żyjesz?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Boss Alive | zapachy | Emma Roberts | Bruna Marquezine | Laura Harrier | Chloe Bennet |

podobne artykuły