Logotyp serwisu lamode.info
NOWOŚĆ! KREM POD OCZY OD ESTÉE LAUDER

NOWOŚĆ! KREM POD OCZY OD ESTÉE LAUDER

Poznajcie nowy krem Night Repair Eye Concentrate Matrix!

Spis treści

1. JAK DZIAŁA KREM POD OCZY ADVANCED NIGHT REPAIR EYE CONCENTRATE MATRIX

Nowy wielofunkcyjny koncentrat od Estée Lauder oparty na technologii 360° Matrix Technology™ został stworzony z myślą o pielęgnacji szczególnie delikatnej skóry oczu.

Jego unikalna formuła Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix ma za zadanie ograniczenie widocznych oznak starzenia się włącznie z liniami, zmarszczkami, opuchlizną i cieniami pod oczami. Nakładany na dzień i na noc za pomocą zaprojektowanego specjalnie w tym celu aplikatora masującego 360° wzmacnia i intensywnie nawilża delikatną skórę przez całą dobę.

JAK DZIAŁA KREM POD OCZY ADVANCED NIGHT REPAIR EYE CONCENTRATE MATRIX

Opatentowana do 2033r technologia 360° Matrix Technology stanowi innowacyjną matrycę polimerową złożoną z wiskoelastycznych polimerów oraz zawartości dwóch rodzajów kwasu hialuronowego. 360° Matrix Technology otula skórę pod oczami przepuszczającą powietrze, elastyczną siecią wiskoelastyczną, która umożliwia naturalny ruch gałki ocznej zapewniając zarazem ochronę przed skutkami jej mikroruchów. Dwa rodzaje kwasu hialuronowego oferują zastrzyk natychmiastowego nawilżenia, nawadniając skórę i zamykając wilgoć w jej obrębie oraz stymulując skórę do wewnętrznej produkcji większej ilości kwasu hialuronowego.

Formuła kosmetyku została przetestowana dermatologicznie oraz okulistycznie.

ZOBACZ TEŻ: HISTORIA MARKI ESTÉE LAUDER

 

Krem pod oczy Estée  Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix, fot. materiały prasowe


tagi: Estee Lauder | kremy |

podobne artykuły