PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWOJORSKA WYSTAWA

NOWOJORSKA WYSTAWA "DRESSED FOR ART" JEANA–PHILIPPA DELHOMME

Zostało zaledwie kilka dni, by móc obejrzeć wyjątkową wystawę zachwycającego satyryka modowego, ilustratora, pisarza i bloggera, Jeana–Philippa Delhomme w Nowym Jorku. Śpieszcie się poznać szczegóły.

Został okrzyknięty najbardziej zachwycającym satyrykiem modowym. Jego prace ukazywały się na łamach VOGUE i Vanity Fair. 14 kwietnia w Nowym Jorku zakończy się wystawa słynnego ilustratora mody, malarza, pisarza i bloggera Jeana–Philippa Delhomme.

 

Francuz Jean–Philippe Delhomme, choć znany jest przede wszystkim ze swoich fantastycznych ilustracji ukazujących modę, jest również malarzem, pisarzem i bloggerem. Przez środowisko redaktorów i ludzi ze branży zyskał miano zachwycającego i jednego z najlepszych w swoim fachu, satyry modowej.

 

Od stycznia 2012 roku możemy oglądać wystawę prac artysty Dressed for Art, która znajduje się w nowojorskiej FIAF Gallery. Powstała ona na potrzeby cyklu Fashion at FIAF, który obejmował również pogadanki o modzie m.in. z Driesem Van Notenem.

 

Artysta w ramach ekspozycji prezentuje kolorowe, modowe obrazy oraz szkice. Wystawa ukazuje jak sztuka współczesna i projektowanie wpływa na dzisiejsza kulturę popularną.

 

Prace podziwiać można w galerii do 14 kwietnia. Wstęp wolny.

 

FIAF Gallery 
22 East 60th Street 
New York, NY 10022

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jeana–Philippa Delhomme | wystawa | Nowy Jork |

podobne artykuły