PL / EN
NOWE TECHNOLOGIE W WIZAŻU – YVES SAINT LAURENT & GOOGLE GLASS

NOWE TECHNOLOGIE W WIZAŻU – YVES SAINT LAURENT & GOOGLE GLASS

YSL Beauty łączy świat piękna z technologią Google Glass. Poznajcie rewolucyjną nowość!

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ekskluzywnej prezentacji innowacyjnej nowości Yves Saint Laurent w perfumerii Douglas w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Francuska marka zdecydowała się na współpracę z technologicznym gigantem, aby przystosować Google Glass do zmieniających się tendencji w makijażu i zaproponować rewolucyjną nowość w dziedzinie beauty.

 

Do tej pory techniki makijażowe make up artists znane były tylko nielicznym, a po poradach ekspertów były trudne do samodzielnego wykonania. Ekskluzywna współpraca topowych koncernów ze świata piękna i technologii – Yves Saint Laurent i Google -  stanowi przełom w podejściu do makijażu. Francuska marka jest pierwszą marką urodową w Polsce, która dzięki wykorzystaniu współczesnej technologii pozwala uchwycić końcowy efekt wizażu wykonanego przez profesjonalistów podczas konsultacji makijażowej i odtworzyć go samodzielnie krok po kroku w swoim domu. Wizażystka YSL wykonuje makijaż, a futurystyczne Google Glass uwieczniają każdy ruch na filmie. Po spotkaniu klientka otrzymuje mailowo spersonalizowany tutorial z sobą w roli głównej, w którym widzi cały proces wykonania makijażu z perspektywy eksperta. Do filmu dołączona jest lista wszystkich produktów użytych podczas konsultacji. Wśród zastosowanych podczas prezentacji produktów znalazły się m.in.: flagowy rozświetlacz i korektor Touche Éclat, błyszczyk do ust i róż do policzków  Kiss&Blush, wielofunkcyjny kremowy puder Touche Éclat Blur Perfector, najnowszy eyeliner, kredka do oczu i cień do powiek Couture Kajal.

 

Innowacyjna konsultacja makijażowa Yves Saint Laurent i Google Glass dostępna jest w Douglas Arkadia w dniach 21-30 listopada. Zapisy na indywidualne spotkania przyjmowane są pod numerem telefonu: 530 016 584 lub 22 3312572. Ilość miejsc ograniczona. Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Google Glass | Google YSL | Google Yves Saint Laurent | Google Glass YSL | Google Glass YSL Beauty | Google Glass Yves Saint Laurent |

podobne artykuły