PL / EN
NOWE OFERTY PRACY NA „THE BUSINESS OF FASHION” – DEPOP, CONDE NAST, LYST

NOWE OFERTY PRACY NA „THE BUSINESS OF FASHION” – DEPOP, CONDE NAST, LYST

Chcielibyście pracować w modzie? Portal „The Business of Fashion” gromadzi firmy i propozycje pracy z całego globu w branży modowej. Sprawdźcie nowe oferty i poznajcie partnerów, którzy właśnie do nich dołączyli!

Najnowsze firmy, które dołączyły do BoF Careers, reprezentują dwa rodzaje rozwijających się gałęzi biznesu, a obie swój punkt zaczepienia znalazły w dobrej znajomości potrzeb konsumentów, rynku mody i najnowszych trendów. 

 

Dzięki zwycięskiej kombinacji przystępnych cen i atrakcyjnej estetyce obecny zastój na rynku doznał przebudzenia. Mowa o wiodącym w zyskach w Wielkiej Brytanii Whistles, marce która została ponownie wskrzeszona w 2008 roku przez Jane Stepherdson. Ta weteranka w branży mody odpowiedzialna jest m.in. za uczynienie z firmy Topshop jedną z najlepszych i najpopularniejszych sieciówek na świecie. Zawdzięcza to przede wszystkim swoim umiejętnościom - doskonałej selekcji trendów, które trafiają do odbiorców.  Tym razem to Wy macie okazję uczyć się od najlepszych, bo Whistle szuka obecnie globalnego dyrektora PR, z centralą w Londynie. Jeżeli jesteście zainteresowani, więcej dowiecie się pod tym linkiem.

 

W ostatnim czasie wiele się wydarzyło w sektorze sprzedaży. Ciekawą inicjatywą jest z pewnością start-up Depop„Twój mały sklep w kieszeni”, który pozwala swoim użytkownikom kupować i sprzedawać akcesoria oraz ubrania na zasadzie komisu - tyle, że prosto ze smartfona. Jeżeli chcielibyście uczestniczyć w ich innowacyjnym projekcie, mamy dobrą wiadomość – zespół ma się powiększyć o dyrektora generalnego z siedzibą w Nowym Jorku.

 

A oto pozostałe ekscytujące oferty pracy, które pojawiły się w ostatnim czasie na łamach serwisu:

Globalny Dyrektor od spraw PR, Whistles — Londyn, Wielka Brytania

Dyrektor Generalny US, Depop – Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Dyrektor do spraw komunikacji, Lyst — Londyn, Wielka Brytania

CTO, Condé Nast Germany — Monachium, Niemcy

Dyrektor Kreatywny, The Net-a-Porter Group – Londyn, Wielka Brytania

Dyrektor Innowacji, Kit and Ace – Vancouver, Kanada

Knitwear Product Developer, Scanlan Theodore – Melbourne, Australia

Koordynator Marketingu Cyfrowego, MiH Jeans – Londyn, Wielka Brytania

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: oferty pracy The Business of Fashion | The Business of Fashion | praca | kariera w modzie |

podobne artykuły