PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWA KOLEKCJA H&M - WATER AID

NOWA KOLEKCJA H&M - WATER AID

Już dziś, 26. maja w wybranych sklepach H&M na całym świecie pojawi się specjalna błękitna kolekcja wspierająca działalność WaterAid.

Już od dziewięciu lat szwedzka marka H&M współpracuje z WaterAid, aby zapewnić czystą wodę i odpowiednie warunki sanitarne w różnych krajach. Swoją pomoc finansową kieruje przede wszystkim tam, gdzie produkowana jest odzież z metką H&M i gdzie dostęp do wody jest jednocześnie ograniczony.

 

W tym roku „wodna” kolekcja utrzymana jest w naturalnych odcieniach błękitu. Główną jej część stanowią stroje kąpielowe i plażowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Znaleźć można także różnych długości kombinezony, sukienki portfelowe, koszule i szorty oraz wakacyjne dodatki: kapelusze, torby i espadryle. Niespodzianką są przedmioty, które na pewno przydadzą się na pikniku bądź podczas odpoczynku na plaży.

 

Limitowana błękitna edycja rusza dziś, 26. maja i pojawi się w 150 wybranych sklepach na świecie. Część dochodu z jej sprzedaży zostanie przekazana na rzecz wspomnianej organizacji. Do tej pory, dzięki współpracy z H&M, WaterAid udało się zebrać na ten cel aż 1,7 mln funtów!

 

Podgląd kolekcji WaterAid w naszej galerii.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: kolekcja | wiosna-lato 2011 | Water Aid | H&M |

podobne artykuły