Logotyp serwisu lamode.info
MARKA UNIQLO I GWIAZDY WSPIERAJĄ JAPONIĘ

MARKA UNIQLO I GWIAZDY WSPIERAJĄ JAPONIĘ

Lady Gaga, Karl Lagerfeld i wiele innych sławnych gwiazd projektuje t-shirty, które mają wspomóc ofiary katastrofy w Japonii.

Znani i bogaci od chwili tegorocznego tsunami w Japonii na różne sposoby próbują pomóc jego ofiarom. Ostatnim popularnym trendem wśród marek odzieżowych jest wydawanie limitowanych serii koszulek, dochód ze sprzedaży których przekazywany jest na konto japońskiego Czerwonego Krzyża.

 

Na pomysł zaprojektowania kolekcji t-shirtów we współpracy z gwiazdami showbiznesu wpadła również azjatycka sieciówka Uniqlo. Pozyskanie sławnych nazwisk nie było w tym przypadku trudne. Swoje projekty zgodzili się wykonać: Victoria Beckham w duchu minimalistycznym, Karl Lagerfeld na sposób ekstrawagancki i Lanvin bardzo kobiecy. Do etatowych projektantów dołączyły gwiazdy filmu i muzyki: Lady Gaga, Blake Lively, Charlize Theron, Gwyneth Paltrow, Orlando Bloom i Cindy Lauper, a nawet Nicole Kidman.

 

Ponieważ te elementy garderoby sprzedają się najłatwiej, marka liczy na zebranie na ten szczytny cel około 900 000 euro.

 

Obejrzycie je na stronie Uniqlo.

tagi: Lady Gaga | Lanvin | Uniqlo | Karl Lagerfeld | Victoria Beckham |

podobne artykuły