PL / EN
FASHION POLICE - NOCNE MARKI AKTIVIST'A

FASHION POLICE - NOCNE MARKI AKTIVIST'A

Zobaczcie efekty naszej modowej akcji "Fashion Police".

W piątek, 3 grudnia już po raz  szósty lifestyl’owy magazyn Aktivist przyznał nagrody w plebiscycie „Nocne marki 2010”. W ciągu kilku lat „Nocne Marki” stały się marką samą w sobie, wyróżniając corocznie najlepsze kluby, imprezy, didżejów i osobowości na polskim rynku. Aktivist jest na bieżąco z tym, co się dzieje na scenie rozrywkowej w Polsce i razem ze swoimi czytelnikami wyciąga z niej esencję. W tym roku nagrodzono m.in. Fashion Philosophy Fashion Week Poland w kategorii Event Roku 2010, w kategorii Miszcz Roku wygrał zespół Hey, a tytuł Rookie Roku przypadł w udziale Mateuszowi Kościukiewiczowi.

 

LAMODE.INFO w ramach akcji Fashion Police  wybrało się do warszawskiego Domu Słowa Polskiego i „aresztowało” najlepiej ubranych uczestników imprezy „zamykając” ich w  naszej galerii.

 

Uwaga! Już wkrótce z aparatem zagościmy na najciekawszych wydarzeniach w Polsce, o czym będziemy informować na łamach portalu. Wszystkich tych, którzy zdecydują się na inspirujące stylizacje, „ukarzemy” kolekcjonerskim odznaczeniem LAMODE.INFO. Bądźcie czujni!

 

Jeśli chcesz, abyśmy pojawili się na organizowanej przez Ciebie imprezie – wyślij nam zaproszenie na adres:  redakcja@lamode.info.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: moda | event | Fashion Police |

podobne artykuły