PL / EN
NATALIE PORTMAN W OKŁADKOWEJ SESJI DIOR MAGAZINE

NATALIE PORTMAN W OKŁADKOWEJ SESJI DIOR MAGAZINE

Aktorka Natalie Portman, która od wielu lat promuje zapach Miss Dior, pojawiła się w okładkowej sesji Dior Magazine, autorstwa Paolo Roversiego. Zobaczcie!

Natalie Portman już kilkakrotnie mieliście okazję zobaczyć w kampaniach perfum Miss Dior. Znana hollywoodzka aktorka, która jest ich ambasadorką, w tym roku została twarzą najnowszego zapachu marki - Miss Dior Blooming Bouquet.

 

Przy tej właśnie okazji, w nowym numerze Dior Magazine, ukazała się sesja okładkowa, której główną bohaterką stała się piękna aktorka. Portman pojawiła się przed obiektywem fotografa Paolo Roversiego, prezentując na sobie wiosenno-letnią kolekcję francuskiego domu mody na sezon 2014.

 

Subtelnym fotografiom, utrzymanym w stonowanej i chłodnej kolorystyce, towarzyszy krótki wywiad ze znaną aktorką, w którym opowiada m.in. o zapachu Dior oraz o charakterze francuskiego stylu. Jak wyznała Natalie Portman, w Paryżu czuje się jak w domu.

 

Jestem szczęśliwa, bo jest to miasto, które znam dosyć dobrze. Mam tu wielu przyjaciół. Jestem podekscytowana tym, że mogę poznawać jego kulturę oraz styl życia. Jest tu tyle księgarń! To cudowne, że możesz tyle zrobić, by wesprzeć francuską kulturę. Francuski szyk w mojej wyobraźni to niezobowiązująca elegancja. Każda Francuzka wie, że jest wyjątkowa i potrafi wyrazić swój styl na własny sposób, nie musi się nawet specjalnie starać – powiedziała Portman.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia aktorki.

 

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Natalie Portman | Natalie Portman sesja | Dior Magazine | Miss Dior | Paolo Roversi |

podobne artykuły