PL / EN
NATALIA VODIANOVA W SESJI COUTURE DLA MARCOWEGO NUMÉRO

NATALIA VODIANOVA W SESJI COUTURE DLA MARCOWEGO NUMÉRO

Któż lepiej mógłby zaprezentować najpiękniejsze kreacje z niedawnych pokazów haute couture niż zjawiskowa Natalia Vodianova? Zobaczcie bajeczną sesję Karla Lagerfelda dla najnowszego wydania Numéro.

La Couture Enchantée, czyli zaczarowane krawiectwo. Trudno o bardziej trafny tytuł dla przepięknego edytorialu, który ukazał się w najnowszej, marcowej edycji magazynu Numéro. Choć w pogoni za współczesnym światem, moda, tak jak i wiele innych dziedzin, poddała się dyktatowi taniego blichtru i szybko przemijających trendów, haute couture niezmiennie pozostaje ostoją pięknego, tradycyjnego krawiectwa, które nigdy nie straci na wartości.

 


Musimy przyznać, że kreacje, przypominające zresztą bardziej dzieła sztuki, niż codzienne elementy ubioru, wyjątkowo dobrze pasują do na wpół realnej, bajkowej scenerii sesji. Jean Paul Gaultier, Elie Saab, Dior, Chanel, Iris van Herpen, Alexander Vauthier, Atelier Versace, Georges Chakra, Zuhair Murad, Valentino czy Giorgio Armani - w każdej z ukazanych sukni pozująca dla Karla Lagerfelda Natalia Vodianova wygląda po prostu oszałamiająco.

 


Niewinna uroda rosyjskiej topmodelki w połączeniu z nieprzemijającym pięknem haute couture to dla nas mieszanka wybuchowa!


Zapraszamy do galerii.

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: haute couture | Numéro | Karl Lagerfeld | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły