PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
HEXELINE KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

HEXELINE KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

Zjawiskowa modelka Nicole Gregorczuk w obiektywie Marcina Kempskiego. Zobaczcie nową kampanię Hexeline na wiosnę lato 2013!

Polska marka z wieloletnim stażem, przedstawia swoją kampanię na wiosnę lato 2013. Tym razem do współpracy zostały zaproszone ... koty!

 

 

Już po raz drugi Hexeline prezentuje zdjęcia ze zwierzęcymi pupilami - w kampanii na jesień zimę 2012/13 mogliśmy oglądać buldogi a w poprzednich - alpaki. Oprócz kotów na zdjęciach główną rolę odgrywa oczywiście zjawiskowa Nicole Gregorczuk z Wave Models. Rudowłosa piękność przyciąga uwagę swoim hipnotyzującym spojrzeniem. Została uchwycona na tle eklektycznego wnętrza, pełnego stylowych mebli i akcesoriów. Po drugiej stronie obiektywu stanął polski fotograf Marcin Kempski.

 

 

Kampania promująca ekskluzywną markę, proponuje minimalistyczne, eleganckie ubrania. Projekty nadają się świetnie dla wszystkich bizneswomen, które nie chcą rezygnować z kobiecego stylu. Najmodniejsze kolory sezonu takie jak błękit, biel, łososiowy róż, znalazły swoje odzwierciedlenie w kadrach aparatu. Światło, kolory, patterny na zasłonach, siedziskach a przede wszystkim dostępny dla wybranych klimat luksusu, wszystko to na zdjęciach stanowi integralną całość.

 

 

A Wam jak podobają się kampania promująca kolekcję Hexeline na wiosnę lato 2013? Zobaczcie wszystkie zdjęcia tylko w naszej galerii!

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Hexeline | Hexeline kampania wiosna lato 2013 | Nicole Gregorczuk | Wave Models | Marcin Kempski |

podobne artykuły