PL / EN
NAJWIĘKSZE METAMORFOZY FRYZUR 2010 ROKU

NAJWIĘKSZE METAMORFOZY FRYZUR 2010 ROKU

Zaskakujące, urzekające czy może zupełnie niepotrzebne? Typujemy najgorętsze przemiany fryzur mijającego roku.

Przedstawiamy Wam najgłośniejsze zmiany fryzur mijającego roku - o wszytskich mówiły i pisały media. My natomiast z perspektywy czasu chcemy się przyjrzeć gwiazdom. Sprawdźmy, czy metamorfozy im służą...

 

 

Emma Watson

To zdecydowanie najbardziej zaskakująca metamorfoza mijającego roku – mogliśmy obserwować, jak dziewczynka błyskawicznie przeobraża się w kobietę i zrywa z ciążącą jej przeszłością.

Emma Watson wygląda świeżo i kobieco. Ścinając włosy, wykazała się odwagą i zdecydowaniem – brawo!

 

Lily Cole

Płomiennoruda piękność zmieniła kolor włosów i… natychmiast wtopiła się w tłum. My zdecydowanie wolimy Lily w jej naturalnych włosach, które tak pięknie komponowały się z jej porcelanową cerą i przyciągającą uwagę twarzą lalki.

 

Rihanna

Jesteśmy przyzwyczajeni do eksperymentów piosenkarki – tym razem jednak Rihanna przeszła samą siebie. Czerwone włosy już od jakiegoś czasu kojarzyły się ze złym gustem, jednak artystka nosi je z niebywałym wdziękiem i klasą.

 

Edyta Herbuś

Polska celebrytka zdecydowała się ściąć swoje długie włosy. Była to zdecydowanie zmiana bardzo pozytywna – nie od dziś wiemy, że krótkie włosy „wydłużają” sylwetkę. Dzięki krótkiej fryzurce na „boba”, Edyta Herbuś wyróżnia się z tłumu, jej rysy nabrały lekkości, a cały wizerunek nieco zadziornego charakteru.

 

Patrycja Kazadi

Fryzura „wygolona” była bardzo modna tego lata – aktorka tej modzie uległa. Trzeba przyznać, że taka stylizacja wymaga sporej odwagi. U Patrycji nie zaobserwowaliśmy jednak wizerunkowej „rewolucji” po zmianie tej fryzury – był to dla nas „zabieg”, który przeszedł bez większego echa.

 

Kelly Osbourne

Niesamowita metamorfoza piosenkarki sprawiła, że świat showbiznesu na moment wstrzymał oddech. Kelly, zadbana, szczupła, naturalna, szykowna i uśmiechnięta oczarowała publiczność i kolegów po fachu – życzymy wszystkim gwiazdom takich metamorfoz!

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/FRYZUR GWIAZD 2010/collage.jpgfot. East News

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: gwiazdy | stylizacja | fryzura |

podobne artykuły