Logotyp serwisu lamode.info
NAJWAŻNIEJSZA OKŁADKA ROKU 2018 - WRZEŚNIOWE WYDANIE MAGAZYNÓW MODY

NAJWAŻNIEJSZA OKŁADKA ROKU 2018 - WRZEŚNIOWE WYDANIE MAGAZYNÓW MODY

Kto pojawił się na okładce i które z nich przejdą do historii mody? Zobaczcie!

 

Spis treści

1. WRZEŚNIOWE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODY 2018

Branża mody ma dla nas wiele niespodzianek pod względem doboru gwiazd zdobiących wrześniowe okładki prestiżowych magazynów. To najważniejsza edycja roku, dlatego odbiorcy oraz konkurencja skrupulatnie śledzą poczynania redaktorów naczelnych (Edward Enninful po raz pierwszy przygotowywał okładkę wrześniowego wydania Vogue UK), a przede wszystkim jesienno-zimowe zapowiedzi trendów. Często to właśnie wrześniowa okładka stanowi zwiastun oraz pewien przełom w modzie. Poznajcie szczegóły!

WRZEŚNIOWE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODY 2018

Po raz pierwszy w historii ciemnoskóra kobieta pojawiła się na okładce wrześniowej okładki Vogue UK. To także wielki sukces dla Rihanny, której zdjęcie ozdobiło stronę zapowiadającą brytyjskie wydanie biblii mody. „Jestem zaszczycona, że znalazłam się na okładce twojego pierwszego wrześniowego wydania brytyjskiego Vogue'a, Edwardzie Enninful" - napisała Rihanna na Instagramie, zwracając się do redaktora naczelnego magazynu. Zdjęcia wykonał Nick Knight, za stylizacje włosów odpowiadał Yusef Williams, a za makijaż Isamaya Ffrench.

Rihanna, okładka Vogue UK, wrzesień 2018

Cameron Russell z kolei wystąpiła na okładce brytyjskiego Harper’s Bazaar w roli matki i silnej, świadomej oraz spełniającej się w różnych rolach kobiety. Chociaż modelka ukończyła już trzydzieści lat, która w świecie fashion może oznaczać schyłek kariery, to nieustannie inspiruje branżę mody, a poza wykonywanym zawodem, udziela się aktywnie w kampaniach społeczno-politycznych na rzecz ochrony klimatu. Jej hasłem przewodnim jest zmiana, która może uczynić świat jeszcze lepszym miejscem, a w tym duchu idzie także brytyjski Harper’s Bazaar. Przesłaniem magazynu mody jest silna, niezależna kobieta - uosabia ją Cameron ubrana w patchorkową suknię, zapowiadającą najnowsze trendy na jesień zimę 2018/19. Po niej spodziewamy się powrotu szlachetnych tkanin w królewskich odcieniach bordo, filetu, granatu oraz głębokiej zieleni. Do tego dochodzi aksamit, satyna i bogato zdobiony żakard.

W naszej galerii prezentujemy więcej inspirujących okładek wrześniowych wydań, a wśród nich inspirujący projekt powierzony Beyonce Knowles w ramach Vogue US. To tam odkryjecie wokalistkę nie tylko w roli bohaterki, ale również - na moment redaktor naczelnej! -odpowiedzialnej za kreację strony zapowiadającej amerykańską biblię mody. Poniżej natomiast załączamy wideo, w którym zobaczycie stylizacje Rihanny, które wybierała z redaktorem naczelnym i zespołem brytyjskiego Vogue'a.

POLECAMY: OKŁADKA WRZEŚNIOWEJ EDYCJI VOGUE US W RĘKACH BEYONCE

tagi: jesień zima 2018 | Vogue | Elle | Harper's Bazaar | In Style | Marie Claire | Glamour | Cosmopolitan | Town & Country | TRENDY |

podobne artykuły