PL / EN
NAJNOWSZA KOLEKCJA PLICHA W OBIEKTYWIE AGATY MAYER

NAJNOWSZA KOLEKCJA PLICHA W OBIEKTYWIE AGATY MAYER

Polska fotografka Agata Mayer stworzyła sesję wizerunkową najnowszej kolekcji marki Plich. Zobaczcie efekty!

Nie tak dawno, polski projektant Plich zaprezentował swoją jesienno-zimową kolekcję 2014/2015 w Ambasadzie RP w Paryżu. Najnowsze propozycje polskiego projektanta doczekały się także sesji wizerunkowej, stworzonej przez polską fotografkę Agatę Mayer, której twórczość niejednokrotnie prezentowaliśmy Wam na łamach LAMODE.INFO.

 

A skoro wiodącą inspiracją najnowszej kolekcji Plicha zostało Zakopane, miasto, w którym wychowywał się projektant, nieprzypadkowo scenografią sesji stały się górskie krajobrazy. Odbyła się ona w trzech lokalizacjach – w Osadzie Czorsztyn, znajdującej się na styku Pienin, Gorc i Tatr; w zakopiańskiej Willi Koliba, projektu Stanisława Witkiewicza oraz na Kasprowym Wierchu.

 

Zdjęcia zostały również zainspirowane twórczością polskiego pisarza, malarza i filozofa – Witkacego. Jak wyznała sama fotografka, w swojej sesji chciała przede wszystkim oddać „melancholijny klimat lat 30. ubiegłego stulecia”.

 

Sesję wystylizowała Marta Wiktoria Wolniak, a za fryzury i makijaż modeli odpowiadała Marzena Górak z Akademii Mokotowska, reprezentująca francuską markę Make Up For Ever Professional Paris.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty!

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Agata Mayer | Plich | sesja wizerunkowa Plich |

podobne artykuły