Logotyp serwisu lamode.info
NAJMODNIEJSZY SPOT. W POZNANIU

NAJMODNIEJSZY SPOT. W POZNANIU

Oto miejsce łączące w sobie zjawiska z najróżniejszych dziedzin. Przedstawiamy Wam wyjątkowy poznański SPOT.

Brakowało Wam nieraz miejsca, gdzie można by zjeść, zrobić zakupy dla siebie i dla domu, odwiedzić fryzjera-stylistę, zapewniając jednocześnie dziecku ciekawe zajęcie, które to miejsce jednocześnie nie byłoby centrum handlowym? No to już nie brakuje. W Poznaniu od 2008 roku funkcjonuje SPOT. – centrum sztuki, mody i designu, winiarnia i restauracja w jednym, a także sala zabaw i księgarnia dziecięca.

 

Lokal powstał z myślą o osobach poszukujących nowych rozwiązań, w którym w interesujący sposób można spędzić czas, wziąć udział w warsztatach, wypić kawę, poczytać, poprzebywać wśród nietuzinkowych przedmiotów, a nawet zabrać je do domu. Klientów przyciąga przede wszystkim jego oryginalna multi-funkcjonalność. W jednej przestrzeni butiku na partnerskich zasadach sąsiadują ze sobą dzieła sztuki, wyroby luksusowe, dobrze zaprojektowane przedmioty bez znanego logo i renomy oraz designerskie gadżety z Polski i ze świata. Znajdziemy tam chociażby ubrania mniej i bardziej znanych polskich projektantów - Violi Śpiechowicz, Łukasza Czajkowskiego, Agnieszki Światły. Miejsce łączy ze sobą cechy designerskiego sklepu z restauracją serwującą kuchnię fusion oraz winiarnią wyspecjalizowaną w zakresie win hiszpańskich.

 

tl_files/trendy/miejsca/NAJMODNIEJSZY SPOT. W POZNANIU/1DSC_5285.jpg

tl_files/trendy/miejsca/NAJMODNIEJSZY SPOT. W POZNANIU/1DSC_5292.jpg 

fot. materiały prasowe; Butik

 

Oprócz tej, już i tak bogatej oferty, SPOT. proponuje nam spa "Regeneracja", w którym programy odnowy dobierane są dla każdego indywidualnie oraz autorską pracownię fryzjerską Adama Żolika – "Czesankę". Z usług w dziedzinie wizerunku możemy skorzystać dwojako – poza typowymi usługami, styliści i wizażyści udzielają lekcji w ramach warsztatów SPOT. Rezultaty własnych artystycznych wizji mogą na miejscu zostać uwiecznione przez fotograf Małgorzatę Opalę prowadzącą studio "Fotoaktywne".

 

tl_files/trendy/miejsca/NAJMODNIEJSZY SPOT. W POZNANIU/1DSC_5279.jpg

tl_files/trendy/miejsca/NAJMODNIEJSZY SPOT. W POZNANIU/123.jpg

fot. materiały prasowe; sklep z designem

 

Specjalne warsztaty kierowane są również do dzieci. "Księgaręka" przewiduje dla maluchów zajęcia plastyczne, konstruktorskie, filmowe, fotograficzne, teatralne oraz takie, które przygotują je do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej. Do dyspozycji są te o charakterze aktywizującym (np. warsztaty twórcze, zabawy, inscenizacje), jak i wyciszającym (np. bajkoczytanie, slajdowiska, słuchowiska).

 

Wszystkie wspomniane atrakcje czekają w przepięknym dziewiętnastowiecznym budynku. Ponad sto lat temu mieściła się w nim elektrownia, a po kilku dekadach łaźnia publiczna. Dzisiaj tworzy wysublimowaną oprawę dla SPOT. Industrialna atmosfera tego miejsca tworzy idealne tło dla nowoczesnego wystroju wnętrz.

 

SPOT.

ul. Dolna Wilda 87

+48 (61) 835 88 40

www.spot.poznan.pl

tagi: modne miejsce | Poznań | Spot | dziecko |

podobne artykuły