PL / EN
NAJMODNIEJSZE BRWI W KOLORZE

NAJMODNIEJSZE BRWI W KOLORZE

Trendy w makijażu zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zobacz sama!

Modę na wyraziste brwi zapoczątkowała brytyjska modelka, Cara Delevingne. Od tamtej pory obserwowaliśmy czasy triumfu grubych, pierzastych i falowanych kształtów. Zimą 2018, brwi pokazują nam swoje kolejne oblicze – tym razem są ultrakolorowe.

NAJMODNIEJSZE BRWI W KOLORZE

Najmodniejsze brwi mają świąteczną oprawę: delikatnIe się mienią i występują w złotym kolorze. Tu wystarczy płynny eyeliner, który je dodatkowo odżywi. By wzmocnić „efekt gwiazdy”, pomaluj powieki cieniem o tym samym, co brwi odcieniu. Jednak to nie wszystko! Twoje brwi mogą być też w kolorze fioletu, wrzosu i zieleni. To najmodniejszy makijaż z fantazją.

POLECAMY: FOCUS NA SPOJRZENIE, CZYLI SMOKY EYES

BRWI W KOLORZE – ZŁOTE RADY STYLISTKI

Zastanawiasz się, czy kolorowe brwi można w ogóle zaadaptować? W końcu ten trend pojawił się na pokazach mody i może tam powinien zostać? Otóż nie! Warto patrzeć na nowości z przymrużeniem oka i od czasu do czasu poeksperymentować. Trendy w makijażu zmieniają się przecież z prędkością światła. W ciągu dnia postaw na złote brwi, które pasują do większości stylizacji. Kolory dobieraj do typu urody, stylizacji i biżuterii. Jeśli zakładasz duże srebrne kolczyki, zrezygnuj z odcieni wpadających w żółć i złoto.

POLECAMY: MODNE FRYZURY NA ŚWIĘTA

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: jesień zima 2017 | makijaż | święta | TRENDY |

podobne artykuły