PL / EN
NAJLEPSZE KREMY CC

NAJLEPSZE KREMY CC

Oto nasze typy!

NAJLEPSZE KREMY CC

Jeśli jest jakiś kosmetyk, który jak pierwszy powinien zasilić nasze kosmetyczki u progu jesieni, z pewnością będzie to krem CC.

MATERIALS_2017/URODA/PIELĘGNACJA/NAJLEPSZE KREMY CC/najlpsze kremy cc1.jpg

fot. East News

KREM CC – CO TO JEST

Co to właściwie jest za specyfik i dla kogo jest przeznaczony? Przeciwnie niż jego kuzyn -  krem BB, czyli w skrócie beauty balm lub blemish balm, krem color correcting czyli krócej CC, łącząc w sobie zalety podkładu, preparatu nawilżającego, bazy pod makijaż i często ochrony przeciwsłonecznej, ma za zadanie wyrównywać i ujednolicać cerę. Tym samym najczęściej sięgamy po niego po lecie, by ukryć efekty nierozważnego opalania w postaci przebarwień czy plam, a jednocześnie dać przesuszonej skórze ukojenie i solidna dawkę nawilżenia.

ULUBIONE KREMY GWIAZD

MATERIALS_2017/URODA/PIELĘGNACJA/NAJLEPSZE KREMY CC/najlpsze kremy cc2.jpg

fot. East News 

KREM BB W GÓRNEJ PÓŁKI

Zważywszy na ogromny entuzjazm, z jakim spotkał się krem BB przed kilkoma laty po wprowadzeniu na rynek, pojawienie się jego udoskonalonej wersji było tylko kwestią czasu.

W 2013 r., dwa lata po debiucie poprzednika kremu BB, Azjatki pokochały nowy wynalazek, który szybko zjednał sobie też Europejki.

Delikatny efekt krycia, lekka nieobciążająca, nieoleista formuła – jak to jest, że najlepsi gracze na rynku zamykają wszystko czego potrzebujemy w jednej tubce?

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPSZE KREMY BB

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: krem | pielęgnacja | uroda | Erborian | Chanel | DIOR |

podobne artykuły