PL / EN
Najlepsze aplikacje do sprzedaży ubrań

Najlepsze aplikacje do sprzedaży ubrań

Sprawdź, co warto pobrać!

Po zrobieniu porządków w garderobie zwykle zostaje nam sterta odłożonych ubrań, w których z jednej strony nie zamierzamy już chodzić, a z drugiej żal nam jest ich wyrzucić ze względu na ich dobry stan. W takim przypadku jednym z możliwych rozwiązań jest sprzedaż ciuchów w internecie. W ten sposób można pozbyć się zbędnych rzeczy i dać im drugie życie.

Top 5 aplikacji do sprzedaży ubrań 

Szukasz najlepszej aplikacji do sprzedaży ubrań? Mamy dla Ciebie 5 propozycji aplikacji, z których pomocą pozbędziesz się ciuchów i przy okazji zarobisz. 

Vinted 

Jako pierwszą chcieliśmy polecić Ci jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu, którą prawdopodobnie sam dobrze znasz, a jeśli nie, to na pewno przynajmniej o niej słyszałeś. Jest ona całkowicie darmowa, w dodatku nie pobiera prowizji od sprzedaży. Wystawianie produktów jest proste i szybkie – wystarczy dodać zdjęcia, uzupełnić najważniejsze informacje, dodać krótki opis, ustalić cenę i udostępnić.

Less

To aplikacja szczególnie uwielbiana przez gwiazdy, modelki i influencerki. Za jej pośrednictwem można nie tylko sprzedać nieużywane ubrania, ale przy okazji samemu nabyć prawdziwe perełki. Wystawianie ubrań do sprzedaży na Less wygląda podobnie jak w przypadku Vinted, z tą różnicą, że można wybrać jedną z dwóch opcji: „kup teraz” lub „do licytacji”.

Ree

W naszym zestawieniu postanowiliśmy umieścić także aplikację, która nie jest aż tak dobrze znana, jak wcześniej wymienione, ale jest równie funkcjonalna i wygodna, a sprzedaż ubrań z jej pomocą jest łatwa i szybka. To najlepsze miejsce przede wszystkim do sprzedaży rzeczy vintage.

Więcej poradników technologicznych znajdziesz w serwisie Nano Komputronik

Szafa.pl

Teraz pora na kolejną popularną aplikację, która jest dobrze znana wśród osób sprzedających ubrania w sieci. Wygląda bardziej jak społecznościowy portal sprzedażowy, niż jak aplikacja i oferuje więcej funkcjonalności niż typowa apka z tej kategorii. Sprzedaż wygląda tutaj tak jak na innych tego typu aplikacjach – wystarczy dodać zdjęcia, przygotować opis i wystawić rzecz.

Wallapop

Na koniec chcielibyśmy przedstawić Ci aplikację, która nieco różni się od pozostałych tutaj wymienionych. Oprócz ubrań sprzedawać przez nią można również inne rzeczy, które nie są nam już potrzebne, m.in. meble, urządzenia elektroniczne, a nawet samochody. Wallapop zachęca do kupowania od osób mieszkających w pobliżu, dlatego przypomina trochę pchli targ.

Kolejne propozycje aplikacji do sprzedaży ubrań w sieci znajdziesz na https://nano.komputronik.pl/n/gdzie-sprzedawac-ubrania-aplikacje/

Jak sprzedawać ubrania przez internet? Przydatne wskazówki

Sukces sprzedażowy w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób zaprezentujesz daną rzecz. Sprzedając w internecie, pamiętaj więc o trzech ważnych zasadach:

1.      Przygotowanie ubrań do sprzedaży.

Ubrania, które przeleżały długi czas w szafie, mogą być wymięte i nieświeże. Obiektywnie oceń ich stan, a jeśli będzie to konieczne, wypierz je i wyprasuj. Obecność zagnieceń czy plam z pewnością sprawi, że odbiorca uzna ciuch za niechlujny i zrezygnuje z jego zakupu, nawet nie czytając opisu.

2.      Przyciągające uwagę zdjęcia.

Ponad połowa ludzi to wzrokowcy, dlatego większość przeglądając oferty sprzedażowe, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na zdjęcia. Rób je więc przy dobrym oświetleniu - najlepiej w świetle dziennym. Postaraj się przedstawić sprzedawane rzeczy w jak najlepszy sposób, np. na modelce lub modelu. Możesz zestawić dany ciuch z innymi, tworząc cały komplet, którym kupujący będą mogli się zainspirować.

3.      Wyczerpujący opis.

Prawie tak samo ważny, jak dobre zdjęcia jest także szczegółowy opis. Uwzględnij w nim wszystkie informacje, które sam chciałbyś poznać, kupując ubrania przez internet. Do najważniejszych należą wymiary oraz opis ewentualnych uszkodzeń. W kilku słowach przedstaw detale i wypunktuj największe zalety.

 

fot. materiały prasowe

Artykuł zewnętrzny

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: nowe technologie |

podobne artykuły