PL / EN
Moda w psim świecie? Czemu nie!

Moda w psim świecie? Czemu nie!

Poznajcie markę Hey Dog Co.!

Autorska marka Hey Dog Co. z Krakowa wierzy w urok ręcznie wykonywanych rzeczy!Polski brand produkujeakcesoria dla psów oraz ich opiekunów – wszystko w krótkich seriach, wykonywanych często na indywidualne zamówienie.Do produkcji używane są tradycyjne narzędzia i metody kaletnicze, dalekie odmasowej, zautomatyzowanej produkcji. To czyni każdy produkt Hey Dog przedmiotem unikatowym, który pokochają zarówno psy, jak i wrażliwi na estetykę ludzie. Przy produkcji nie używa się klejów oraz plastiku, dbając o detal, wysoką jakośći wpływ na środowisko.

W ofercie Hey Doga można znaleźć obroże i smycze w najmodniejszych kolorach (pastele, neony), jak i wzorach, takich jak krokodyl czy mieniący się wąż. W Polsce produkty HEY DOG doceniłyosobowości świata mody i kultury, m.in. Ciocia Liestyle, Kamila Szczawińska, Bovska, Jankes, Harel, Agnieszka Kulesza, Kamila Kalińczak, Ofelia Krefft oraz Rosalie. Akcesoria od Hey Dog podbijają również świat. Cieszą się powodzeniem wśród klientów z USA, Europy, Kanady, Japonii czy Australii.


Hey Dog tworzy głównie na zamówienie dla konkretnego klienta, dzięki temu można idealnie dopasować rozmiar, wykonać personalizowaną obrożę z imieniem psa, a nawet - pod okiem projektantki i założycielki marki Anny Stanowskiej - stworzyć swój własny, niepowtarzalny wzór.

A jeśliprodukty się zużyją, Hey Dog proponuje, by ich nie wyrzucać, tylko odesłać do ponownego przetworzenia w ramach akcji „Reuse. Brass is coming home”.Dzięki temuodzyskuje się metalowe części, które można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu. W ten sposób marka wpisuje się nie tylko w trendy światowej mody, ale również działa zgodnie z duchem ‘zero waste’.


Produkty Hey Doga można kupić w sklepie internetowym heydog.co, sklepie online Chien-Chat (posiada on specjalne, limitowane serie Hey Doga), a także stacjonarnie w Warszawie: wsalonie Perffecto oraz w lecznicy weterynaryjnej Marcina Tomczaka.

Już niedługo marka będzie uczestniczyć na targach „Niech żyją psy i ludzie” w Elektrowni Powiśle (28-29.05). Zapraszamy serdecznie!

Zdjęcia z psiakami: Michał Massa Mąsior

Imiona psiaków: Helmut (wyżeł) oraz Mintie (charcik)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: zwierzęta |

podobne artykuły