PL / EN
NAJLEPIEJ UBRANE GWIAZDY I MODELKI 2018

NAJLEPIEJ UBRANE GWIAZDY I MODELKI 2018

Glamour w stylu Penelope Cruz czy minimalizm w wydaniu Dakoty Johnson i Mili Kunis?

Cekinowe sukienki z pierzami w stylu glamour, małe czarne modele oraz kreacje z gigantycznymi bufami – oto trendy królujące w garderobie sławnych osobistości. Zobaczcie, jakie gwiazdy i modelki znalazły się naszym rocznym zestawieniu best dressed 2018.

NAJLEPSZE STYLIZACJE GWIAZD I MODELEK 2018

4 grudnia, Penelope Cruz gościła na pokazie Chanel Metiers d’Art w Nowym Jorku. Z tej okazji, hiszpańska aktorka wybrała czarną sukienkę w stylu glamour z pierzastym dołem i połyskującymi aplikacjami. Natomiast Dakota Johnson podczas festiwalu filmowego w Marakeszu wystąpiła w satynowej, srebrnej sukience w bieliźnianym stylu marki Bevza. Wieczorowy charakter stylizacji podkreśliła gładka, zmysłowa i opływająca ciało, szlachetna tkanina.

Kate Middleton podczas finałowego meczu rozgrywanego na sławnych kortach tenisowych Wimbledon zaprezentowała się w kanarkowej sukience Dolce & Gabbana, zdobionej czarną wstążką pełniącą funkcję broszki. Do tego dobrała beżową torebkę w kształcie kuferka. Słoneczny, przyciągający latem kolor sprawił, że look księżnej stał się doskonałą formą kompromisu pomiędzy ciepłym sezonem, a wymogami etykiety królewskiej.

Najlepiej ubrani 2018: Dakota Johnson, Hailey Baldwin, Meghan Markle, Penelope Cruz i Kate Middleton

Najlepiej ubrani 2018: Margot Robbie, Rebecca de Ravenel, Toni Garnn i Emily Blunt

Z kolei, Hailey Baldwin pokazała jak modą uliczną można bawić się podczas wieczornych wyjść. Aktorka postawiła na małą czarną sukienkę Réalisation, którą połączyła z mini torebką Prady w tym samym kolorze. Całość uzupełniła camelowymi mulami i dużymi kolczykami typu koła marki Jennifer Fisher.

Do jednych z najlepiej ubranych w 2018 roku należała także Meghan Markle. Księżna Sussex podczas tegorocznej gali British Fashion Awards 2018, która odbyła się w Royal Albert Hall w Londynie, miała na sobie czarną asymetryczną suknię z rozcięciem marki Givenchy. Stylizację urozmaiciły złote bransolety w rzymskim stylu.

W galerii prezentujemy najlepiej ubrane gwiazdy i modelki 2018.

video

CHANEL WIOSNA LATO 2019

tagi: wiosna lato 2018 | jesień zima 2018 | TRENDY |

podobne artykuły