PL / EN
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODY

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODY

Zgadzacie się z takim wyborem?

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNE OKŁADKI MAGAZYNÓW MODY

Zdjęcie lądujące na okładce to to najważniejsze z całej sesji, od którego zależy sprzedaż konkretnego numeru. Wybór bohatera, koncepcja kreatywna i finalnie wybór tego jednego zdjęcia – nic tu nie jest dziełem przypadku.

COVER – JAK SIĘ WYRÓŻNIĆ

Są różne sposoby na to, by wyróżnić okładkę magazynu z morza innych. Gdy jakiś czas temu na okładce Vogue’a pojawili się Kim Kardashian i Kayne West, w internecie zawrzało. Sytuacja rozsierdziła także samą branżę – od Anny Wintour oczekiwano, aby tłumaczyła się ze swej decyzji.

Czy zdjęcie było niesmaczne? Czy przekraczało granice, dotykAło newralgicznych kwestii lub naruszało czyjeś dobra? Czy zawierało brutalne lub mocno erotyczne treści? Nie, przedstawiało parę celebrytów, a to co wywolało burzę, to gest wyróznienia ich tą wyjątkową okładką jako influencerów. 

OKŁADKI PISM MODOWYCH

Kwestie rasowe, te dotyczące seksualności czy portretujące osobowości, do których przyklejono łatkę kontrowersyjnych to pewniaki dla magazynu, który oczekuje nagłówków u konkurencji. Sprawdźcie, które pierwsze karty magazynów owiane zostały złą sławą!

 

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: okładki | moda |

podobne artykuły