PL / EN
METAMORFOZY ANJI RUBIK

METAMORFOZY ANJI RUBIK

Modelka, która pięknieje z upływem czasu - sprawdźcie!

ANJA RUBIK - METAMORFOZY

Anja Rubik jest nie tylko jedną z najwybitniejszych topmodelek, która nie przestaje pracować na pełnych obrotach, ale teą najbardziej konsekwentną jeżeli chodzi o styl. Śledząc jej zdjęcia na przestrzeni lat, nie tylko trudno zauważyć upływ czasu, któremu modelka się skutecznie się opiera, uciekając się wyłącznie do naturalnych metod, ale także jeżeli chodzi o stylizacje, a zwłaszcza te off duty – zdaje się niemożliwym określenie, kiedy dokładnie zdjęcie zostało zrobione – na tyle spójny i konsekwentny jest jej styl.

ANJA RUBIK - SEKRET URODY

Co do trików kosmetycznych, obok odpowiedniej ilości snu i racjonalnej diety, jako główny beauty secret i ogólniej – istotę piękna - modelka wskazuje pewność siebie, wewnętrzną siłę i życzliwości wobec innych.

ANJA RUBIK - STYL

Jak przyznaje w wywiadach, moda jest dla niej nie tylko polem do niepohamowanej kreacji, ale przede wszystkim obszarem autoekspresji: ma swoich faworytów wśród projektantów, a także upodobanie do określonych fasonów, ale wybiera tylko to, co współgra z jej osobowością i ją wyraża.

ANJA RUBIK - MODELING

Zawodowo za to przyznaje, że najbardziej ekscytującym momentem na planie jest ten, gdy przeistacza się w odgrywaną postać; daje jej to nie tylko możliwość kreacji, ale też wgląd w siebie i możliwość skonfrontowania się z różnymi stronami swej osobowości; najlepszym dowodem na niezwykłą umiejętność żonglowania różnymi stronami a także wyrazem ogromnego dystansu do siebie i swego wizerunku jest udział w teledysku Doroty Masłowskiej - pamiętacie (przypominamy poniżej)?

Jeszcze niżej - wyróżniona nagrodą za kreację aktorską na festiwalu Yach Film 2016 rola w teledysku innej artystki – Mary Komasy.

 

video

DOLCE & GABBANA WIOSNA LATO 2019

tagi: beauty secrets | Anja Rubik |

podobne artykuły