Logotyp serwisu lamode.info
NA PODBÓJ ŚWIATA – KOLEKCJA TROIZENFANTS NA SEZON WIOSNA LATO 2012 DLA DZIECI

NA PODBÓJ ŚWIATA – KOLEKCJA TROIZENFANTS NA SEZON WIOSNA LATO 2012 DLA DZIECI

Kolekcja na sezon wiosna lato 2012 marki Troizenfants dla dzieci pełna jest wirujących falban i najmodniejszych printów i kolorów. Przekonajcie się sami!

Wiosną budzimy się do życia, mamy więcej energii i dalekosiężne plany. Podobnie jest z dziećmi, które chętniej spędzają czas na świeżym powietrzu, gdzie dają upust swojej niepohamowanej energii. Za szaleńczym tempem naszych pociech nadążać muszą oczywiście ubrania. Pod żadnym pozorem nie powinny krępować ruchów czy sprawiać, że dzieci czuć się będą niekomfortowo.

 

Nam do gustu przypadła kolekcja francuskiej marki Troizenfants na sezon wiosna lato 2012. Motywem głównym niemal wszystkich propozycji są wirujące falbany, które zdobią zarówno krótkie mini spódniczki, jak i sukienki na ramiączkach. Dziewczynkom, ktore lubią styl chłopczycy z pewnością przypadną do gustu wygodne szorty czy szalenie modne kombinezony. 

 

Pastelowe kolory i kwieciste nadruki, jak co roku sprawdzą się także i tej wiosny. Zajrzyjcie do galerii i przypomnijcie sobie beztroskie dzieciństwo! Kolekcja do kupienia na www.bananaz.pl

tagi: Troizenfants | moda dziecięca | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły