PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2013 – JEANSOWA KOSZULA

MUST HAVE WIOSNA LATO 2013 – JEANSOWA KOSZULA

Jeansowa koszula to prawdziwy must have, który powinien zagościć w każdej garderobie. Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się na jej zakup, to koniecznie zobaczcie propozycję polskich sieciówek!

Jeansowe koszule to od kliku sezonów must have w szafie każdego fashonisty. Nadchodzący sezon wiosna lato 2013 jest dla nich niezwykle łaskawy – denim powraca bowiem w swojej najlepszej, klasycznej formie – w odcieniu błękitu. Dla wszelkich jeansowych maniakówredakcja LAMODE.INFO wyruszyła na poszukiwania i przygotowała przegląd najlepszych propozycji na nadchodzący sezon. Są one skierowane do młodych ludzi, pełnych energii i świeżości, znajdujących się w ciągłym ruchu. Denim to bowiem mundur naszych czasów – jedyny ubiór, który nie wyróżnia z tłumu, ale jednocześnie jest manifestem osobistego stylu. Poza klasycznymi koszulami, w popularnych sieciówkach znajdziemy te z motywami graficznymi, ćwiekami, a nawet ombre.

 

 

W galerii prezentujemy jeansowe propozycje na nadchodzący sezon. Odnajdziemy tam całą gamę fasonów denimowych koszul. Z krótkim czy długim rękawem  - wariacji na temat tkaniny w kolorze blue w wydaniu polskich sieciówek jest wiele. Jednak naszym zdaniem najbardziej sexowną i zmysłową propozycją jest krótka jeansowa koszula wiązana w talii.

 

 

Ta popularna część garderoby to od kliku sezonów must have w szafie każdego fashonisty. Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się na jej zakup, to zobacz koniecznie propozycję polskich sieciówek w galerii!


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: moda damska | must have | jeansowa koszula | denim | trendy wiosna lato 2013 | must have wiosna lato 2013 |

podobne artykuły