PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – PLISOWANE SPÓDNICE

MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – PLISOWANE SPÓDNICE

Plisowane spódnice wciąż w modzie - może warto w jedna zainwestować? Specjalnie dla Was - przegląd najciekawszych modeli dostępnych obecnie w sklepach.

Moda na retro trwa, a wraz z nią plisowane szaleństwo – plisy spotkacie przede wszystkim różnorakiej szerokości na spódnicach, ale także na bluzkach, rękawach, szalach, spodniach… Najlepszą inspiracją jest z pewnością pokaz wiosenno-letniej kolekcji Prada.

 

Najmodniejszy model to długości midi oraz maxi – tylko ten drugi jest dużo bardziej efektowny. Ważne są tkaniny, najlepiej by były ultralekkie – wówczas plisy prześlicznie falują, gdy przemierzacie miasto. Istotnym trendem jest również asymetriamodele te są jednak przeznaczone dla osób o proporcjonalnej sylwetce i ładnych nogach. Warto pomóc sobie obcasami.

 

Dominują przyciągające wzrok kolory – przede wszystkim pastelowe róże, błękity i żółcie. Inni stawiają na mocne barwy – gryzący w oczy róż lub soczystą zieleń. Najistotniejsza jednak nie jest długość ani kolor, ale to, by plisy były na pierwszym planie. W naszej galerii znajdziecie cały wachlarz wiosenno-letnich propozycji od największych marek i projektantów.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: must have | wiosna lato 2012 | spódnice |

podobne artykuły