PL / EN
MULTI-MINI – NOWE KOSMETYKI OD MARKI DOUGLAS

MULTI-MINI – NOWE KOSMETYKI OD MARKI DOUGLAS

Pękająca w szwach walizka to prawdziwy koszmar każdego urlopowicza. Najnowsza linia miniproduktów marki Douglas rozwiąże Wasze problemy.

Zanim wybierzemy się na wymarzony urlop, musimy się do niego odpowiednio przygotować, a to zmusza nas do jednej z najmniej przyjemnych czynności, czyli pakowania walizek. Zmieścić w niej wszystkie przydatne rzeczy, to zazwyczaj prawdziwa łamigłówka każdego urlopowicza. Tym bardziej jeśli należycie do osób, które lubią podróżować z przynajmniej połową swojej szafy, a większość rzeczy znajduje się na Waszej liście niezbędników. Do naszej pękającej w szwach walizki, dorzucamy wypchaną po brzegi kosmetyczkę i wtedy pojawiają się prawdziwe dylematy, czyli czego się pozbyć, a co zostawić.

 

Doskonałą receptą na Wasze problemy, może być najnowsza oferta marki Douglas, która wprowadziła specjalną linię kosmetyków w miniopakowaniach. Te wygodne, podręczne produkty o nazwie Douglas XL.xs (10 - 100 ml), bez problemu zmieszczą się w Waszym podręcznym bagażu. Nie musicie już przeprowadzać ostrej selekcji, bo Wasza kosmetyczka pomieści wszystkie potrzebne kosmetyki. W ofercie Douglas XL.xs znajdziemy produkty  do  pielęgnacji skóry, takie jak mgiełka do twarzy, chusteczki do demakijażu, dwufazowy płyn do demakijażu oczu, żel pod oczy i nawilżający balsam do ust. Nie zabrakło również kremów oraz niezbędnych kosmetyków do makijażu.

 

Wszystko znajdziecie w wakacyjnej ofercie marki Douglas!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Multi-Mini kosmetyki Douglas | DOUGLAS |

podobne artykuły