Logotyp serwisu lamode.info
MODNY ŚLUB – IV EDYCJA TARGÓW W KIELCACH

MODNY ŚLUB – IV EDYCJA TARGÓW W KIELCACH

Na początku listopada w Kielcach odbyły się Targi Modny Ślub. Impreza przygotowana z myślą o przyszłych małżonkach, a także firmach działających w branży, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

Targi Modny Ślub cieszyły się w tym roku ogromnym zainteresowaniem zarówno firm z branży, jak również przyszłych małżonków. Po raz kolejny mieli oni możliwość w przestrzeni targowej w Kielcach poznać najnowsze trendy w modzie ślubnej na sezon 2012.

 

Impreza organizowana jest z myślą o przyszłych małżonkach oraz producentach i importerach sukien, garniturów ślubnych, dodatków i materiałów do ich produkcji, fotografach, restauratorach, zespołach muzycznych, organizatorach uroczystości ślubnych, wynajmujących limuzyny i zastawę stołową, firmach zajmujących się dekoracją sal weselnych i wszystkich tych, którzy działają na dynamicznie rozwijającym się rynku usług ślubnych.

 

Podczas targów Modny Ślub przyznany został tytuł Bridal Awards 2011 dla najładniejszej sukni ślubnej, który zdobyła Canute z salonu Cymbeline. W tym samym czasie odbyły się również targi Kielce Business Fashion, które były świetną okazją do nawiązania kontraktów handlowych, przedstawicieli z branży odzieżowej. Podczas trwania eventu kieleckie targi odwiedziło ponad pięć tysięcy gości.

 

tagi: Modny Ślub | Targi Kielce | moda ślubna | event | targi |

podobne artykuły