PL / EN
MODNY MAKIJAŻ – TRENDY WIOSNA LATO 2022

MODNY MAKIJAŻ – TRENDY WIOSNA LATO 2022

Najnowsze inspiracje z pokazów!

CIEMNA KONRTURÓWKA - TRENDY WIOSNA LATO 2022

W stylu supermodelek z lat 90. Usta obrysowane ciemną konturówką, w połączeniu z jaśniejszą szminką na środku, będą wydawały się większe i bardziej wydatne. Miłośniczki połysku mogą dodać bezbarwny błyszczyk, który doda ustom soczystości. Stawiając na szminki w kolorze nude powinnyśmy kierować się typem naszej urody - chłodne odcienie do chłodnych typów urody, ciepłe do ciepłych – aby uniknąć niepożądanego efektu sinych ust.

Christian Cowan (fot. East News)

POLECAMY: JAK DOBRAĆ KOLOR CZERWONEJ SZMINKI?

PRZYDYMIONE OKO - TRENDY WIOSNA LATO 2022

Przydymione oko dodaje spojrzeniu pazura, jest niezwykle kobiece i stosunkowo łatwe do wykonania. W sezonie wiosna lato 2022 stawiamy na smoky eye w wersji dziennej, wykonane przy użyciu jasnych odcieni. Do stworzenia tego makijażu idealnie sprawdzą się ciepłe odcienie brązu, które pasują do każdego typu urody i koloru tęczówki.

Bronx and Blanco, Staxx (fot. East News)

BARDZO CIEMNA SZMINKA - TRENDY WIOSNA LATO 2022

Ciemny kolor szminki, który może kojarzyć się z jesienią i zimą, teraz nosimy także wiosną i latem. Ten niecodzienny kolor wpadający w bordo, a nawet brąz czy fiolet pięknie podkreśli opaleniznę i nada tajemniczości i nieoczywistości letnim stylizacjom. W sezonie wiosna lato 2022 projektanci ciemne szminki najczęściej łączyli z pastelami lub bielą. Bordową szminkę polecamy zwłaszcza posiadaczkom niebieskich oczu, których kolor zostanie pięknie „podbity” przez ciemną, kontrastującą pomadkę.

Jonathan Simkhai (fot. East News)

KOLOROWE CIENIE - TRENDY WIOSNA LATO 2022

Promowane w sezonie jesień zima 2021/2022 przez Versace, kolorowe, nasycone cienie do powiek pozostają w trendach wiosna lato 2022. Najczęściej nosimy je w kociej wersji, która wydłuża optycznie oko i nadaje spojrzeniu tajemniczości. Osiągnięcie takiego efektu jest całkiem proste. Wystarczy ulubiony cień do powiek, taśma klejąca i dwa pędzelki – płaski i puchaty do blendowania. Taśmę klejącą należy nakleić przy zewnętrznym kąciku oka, aby uzyskać ostrą linię przypominającą kreskę eyelinerem, płaskim pędzelkiem wklepać cień, co zagwarantuje mocne krycie, a górne krawędzie rozblendować wzdłuż załamania powieki.

Kim Shui, Laquan Smith (fot. East News)

POLECEMY: NAJLEPSZE PODKŁADY DO CERY MIESZANEJ LUB TŁUSTEJ

KOCIE OKO - TRENDY WIOSNA LATO 2022

Niezwykle kobiece i zalotne. W sezonie wiosna lato 2022 kocie oko nosimy w klasycznej, czarnej wersji z niezbyt długą jaskółką lub w nowoczesnej, graficznej i znacznie bardziej wydłużonej, która sprawdzi się na wieczór lub wielkie wyjścia. Kreskę w wersji XXL rysujemy na górnej powiece, a także dolnej linii rzęs, łączymy je w kąciku i wyciągamy w górę, w celu wydłużenia oka. Uzupełnieniem całego makijażu oka może być zaznaczony wewnętrzy kącik, który sprawdzi się zwłaszcza posiadaczkom szeroko rozstawionych oczu, bo optycznie przybliży je do siebie i doda symetrii.

Duncan (fot. East News)

MOKRE OKO - TRENDY WIOSNA LATO 2022

W sezonie wiosna lato 2022 inspirujemy się plażą i wypoczynkiem nad basenem i sięgamy po rozświetlony, a nawet mokry makijaż. Naturalna, nawilżona cera, delikatne konturowanie i cienie w jasnych odcieniach pokryte specjalnym błyszczykiem do powiek stworzą bardzo prosty, ale niezwykle modny i efektowny makijaż.

Staxx (fot. East News)

Więcej inspiracji znajdziecie w galerii! Zapraszamy!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: makijaż | wiosna lato 2022 | TRENDY |

podobne artykuły