PL / EN

MODNE TOREBKI NA WIOSNĘ 2017

Najbardziej interesujące modele wypatrzone przez nas na ulicach – sprawdźcie jak się mają do obowiązujących trendów!

Najbardziej interesujące modele wypatrzone przez nas na ulicach – sprawdźcie jak się mają do obowiązujących trendów!

Wishlist, którą robiłyśmy my po pokazach na bieżący sezon dawno zamknięta, teraz przyglądamy się, jak ulica zaadaptowała lansowane trendy w akcesoriach. Dom mody Valentino zaprezentował noszoną po skosie torebkę w wersji mini, w której zmieści się niewiele więcej niż szminka, a Hermes podobnych rozmiarów pudełko na łańcuszku do trzymania w dłoni lub - w zależności od fantazji - zawieszenia na szyi.

MATERIALS_2017/MODA/MODA ULICZNA/MODNE TOREBKI WIOSNA LATO 2017/valentino hermes.jpgfot. Valentino wiosna lato 2017; Hermes wiosna lato 2017/eastnews

Na wybiegu Chanel akcesoria utrzymane były w duchu całości, czyli pojawiły się jako mini roboty, zaś Louis Vuitton poszedł jeszcze dalej w ekstremum i zaproponował miniaturowe etui na iPhone’a. Dior za to postawił projekty z przesłaniem, którym towarzyszyły pięknie zdobione troby na ramie trzymane w dłoni.

Sprawdźcie na ile odzwierciedlenie tych tendencji widoczne jest w modzie ulicznej i wybierzcie modele, którymi urozmaicicie swoje letnie stylizacje!

MATERIALS_2017/MODA/MODA ULICZNA/MODNE TOREBKI WIOSNA LATO 2017/chanel lv dior.jpgfot. Chanel, LV, Dior - wszystkie kolekcje na sezon wiosna lato 2017/eastnews

ZOBACZ TEŻ: MODNE KURTKI WIOSNA LATO 2017

 

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Torebki | trendy | moda uliczna | wiosna lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły