Logotyp serwisu lamode.info
MODNA STYLIZACJA DO BIURA

MODNA STYLIZACJA DO BIURA

Trendy w pracy? Wystarczy, że przemycisz kilka modnych akcentów, a całość podkręcisz subtelnym makijażem. Odkryj nasz must BELL have do pracy. 

Praca, miejsce, gdzie spędzamy większość czasu i gdzie chcemy zaprezentować się w jak najlepszym świetle, zbudować odpowiedni wizerunek. Mylą się jednak Ci, którzy twierdzą, że stylizacja do biura musi być nudna. Wiele zależy oczywiście od obowiązującego dress code’u, jednak są sposoby, by przemycić aktualne trendy właśnie do biura.

 

Warto bazę stylizacji zachować w neutralnym tonie, ewentualnie postawić na jeden bardziej charakterystyczny element. Nasz stylista proponuje skomponować strój w oparciu o spodnie w kolorze brzoskwiniowym, luźną jedwabną bluzkę z lejącej się tkaniny i czarnej, klasycznej marynarki. Przy tak dobranej podstawie, by wyglądać modnie, trzeba zaś postawić na odpowiednie akcenty – biżuteria, buty, torebka czy make up lub manicure – mogą stanowić doskonały sposób na przemycenie szczypty trendów do biurowej mody.

 

 

stylizacja do biura

kolaż: LAMODE.INFO/ marynarka Topshop ok. 390 PLN, spodnie J Brand ok. 1045 PLN, bluzka Chictopia, zegarek Michael Kors ok. 800 PLN, korektor w płynie BELL Lift&Shine Concealer, torebka Calvin Klein ok. 600 PLN, buty Tory Burch ok. 900 PLN, lakier do paznokci BELL z serii Air Flow, podkład do twarzy BELL Derma Intensive Beauty Skin Anti-Age Foundation 30+

 

 

Reklama:


Stylizację do biura koniecznie uzupełnij o odpowiedni make up. Rozpocznij od ukrycia wszelkich niedoskonałości cery jak np. cienie pod oczami przy użyciu liftingująco-rozświetlającego korektora w płynie BELL Lift&Shine Concealer i nałożenia podkładu BELL Derma Intensive Beauty Skin Anti-Age Foundation 30+, który spłyci zmarszczki i wyraźnie wyrówna koloryt skóry. Oczy podkreśl delikatnie, usta muśnij lekkim i trwałym błyszczykiem z serii BELL Air Flow, a na koniec zadbaj o manicure, np. przy użyciu delikatnie różowego lakieru z serii Air Flow. W takim makijażu wypadniesz promiennie i bardzo kobieco.

 

 

kosmetyki Bell

fot. materiały prasowe/korektor w płynie BELL Lift&Shine Concealer, lakier do paznokci BELL z serii Air Flow, podkład do twarzy BELL Derma Intensive Beauty Skin Anti-Age Foundation 30+, błyszczyk do ust BELL z serii Air Flow

tagi: Bell | Air Flow | porady stylisty | stylista radzi |

podobne artykuły