PL / EN
MODA ULICZNA - ROBERT KUPISZ

MODA ULICZNA - ROBERT KUPISZ

Stylistę i projektanta, Roberta Kupisza spotkaliśmy nieopodal naszego redakcyjnego biura i nie mogliśmy oderwać wzroku od jego dzisiejszej, sportowej stylizacji.

Na Roberta Kupisza natrafiliśmy tuż obok naszej redakcji. Nie sposób wręcz było go nie zauważyć, ponieważ i tak wysoką już i szczupłą sylwetkę dodatkowo podkreślił dodając sobie kilka centymetrów za pomocą sportowych rolek.

 

To nie pierwszy sezon letni, w którym uprawianie sportu jest bardzo modne. Zachęcamy więc Was wszystkich - przesiądźcie się na rower, rolki, wrotki, spacerujcie i na nowo odkrywajcie uroki Waszego miasta!

 

Strój na taką okoliczność powinien być przede wszystkim wygodny. Jeśli jednak dodatkowo naszą stylizacją wzbudzimy uwagę przechodniów, to warto z tego skorzystać.

 

Robert zdecydował się na czarne szorty, t-shirt z długim rękawem w tonie oversize w kolorze spranego jeansu, a przez ramię przerzucił dużą, skórzaną torbę. Z całością wizerunku świetnie współgrał szeroki uśmiech - to zawsze najlepszy dodatek, bez względu na stylizację!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Robert Kupisz | moda uliczna | street fashion | stylizacja uliczna |

podobne artykuły