PL / EN
MIRANDA KERR DLA WONDERBRA

MIRANDA KERR DLA WONDERBRA

Australijska top modelka, która w zeszłym roku rozwiązała kontrakt z prestiżową marką Victoria’s Secret, właśnie została twarzą konkurencyjnego, bieliźnianego brandu Wonderbra!

Australijska top modelka, Miranda Kerr, sławę i rozgłos zyskała głównie dzięki prestiżowemu kontraktowi z najsłynniejszą firmą bieliźniarską na świecie – Victoria’s Secret. Uważana za jednego z najsłodszych Aniołków modelka, w zeszłym roku zrezygnowała jednak z współpracy ze znanym brandem, tłumacząc, że nie jest w stanie pogodzić roli mamy (Miranda ma 3-letniego synka Flynna) z pracą dla Victoria’s Secret.

 

 

"Po tym, jak stałam się matką, zdałam sobie sprawę, że moje priorytety musza ulec zmianie", powiedziała Kerr w wywiadzie dla Sydney Morning Herald w kwietniu 2013 roku. "Już nie mam tyle czasu  i nie jestem w stanie w pełni poświęcić się pracy dla Victoria’s Secret, bo jest to minimum 3 miesiące w roku”.

 

 

Co ciekawe, odkąd Australijka zrezygnowała z bycia słynnym Aniołkiem, mamy wrażenie, że jej grafik wcale się „nie przeluźnił”, gdyż co chwile media informują nas o nowych projektach modelki. Teraz możemy dotrzeć efekty kolejnego z nich, gdyż Miranda została właśnie twarzą firmy Wonderbra, której wcześniej ambasadorką była m.in. Eva Herzigova.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie małą zajawkę całej kampanii marki Wonderbra, której gwiazdą jest piękna Miranda. 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Miranda Kerr Wonderbra | Miranda Kerr | Wonderbra | Miranda Kerr twarzą Wonderbra | Flynn Kerr |

podobne artykuły