PL / EN
CUBUS – KOLEKCJA UNIQUE YOU UNIQUE DENIM

CUBUS – KOLEKCJA UNIQUE YOU UNIQUE DENIM

UNIQUE YOU UNIQUE DENIM to nowa kolekcja dżinsowa Cubus, w której znajdziemy projekty dopasowane do każdego rozmiaru i sylwetki. Zobaczcie najnowsze propozycje norweskiej marki!

Cubus jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Skandynawii. Norweska firma, działająca na polskim rynku od 1996 roku, w swojej ofercie posiada szeroki wybór propozycji odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, młodzieżowej, jak również dodatków i akcesoriów.

 

Spora popularność ubrań denimowych zainspirowała markę do tworzenia większej ilości unikalnych projektów. Z tego względu, Cubus postanowił stworzyć specjalny Dział Zakupu i Projektowania Dżinsów, który tworzą Jonas Arrelöv (menadżer ds. produktu) i Camilla Abry (projektantka).

 

W efekcie, w lutym 2014, marka wprowadziła nową kolekcję dżinsów UNIQUE YOU UNIQUE DENIM, w której znajdziemy projekty dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Co więcej, są one dostosowane do każdego rozmiaru i sylwetki, a ich cena zaczyna się od już od 59,99 zł. W ofercie marki znajdziemy koszule i spodnie dżinsowe w szerokiej gamie kolorów i różnorodnych fasonach.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najnowsze propozycje Cubus.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Cubus | Cubus kolekcja denim | Cubus denim | Unique You Unique Denim |

podobne artykuły