PL / EN
LIMITOWANA KOLEKCJA LIDIA KALITA DLA BOUTIQUELAMODE.COM

LIMITOWANA KOLEKCJA LIDIA KALITA DLA BOUTIQUELAMODE.COM

Lidia Kalita od niedawna tworzy pod własnym nazwiskiem! Zobaczcie jej limitowaną kolekcję przygotowaną specjalnie dla BoutiqueLaMode.com! 

Przez 20 lat budowała firmę, która stała się prawdziwym liderem na polskim rynku mody. Lidia Kalita, założycielka i była projektantka marki Simple, od jakiegoś czasu tworzy pod własnym nazwiskiem, a tym razem możemy podziwiać efekty pracy nad limitowaną kolekcją, która została stworzona specjlanie dla BoutiqueLaMode.com!

 

 

Wśród propozycji znajdziemy, zarówno kobiece rozkloszowane fasony, uzupełnione o detale, takie jak duże, zaokrąglone kołnierzyki, jak i ubrania świetnie sprawdzające się w roli casualowej codziennej garderoby, m.in. plisowane spódnice, luźne koszule i sportowe bluzki, na których widnieją hasła „LIVE WHAT YOU LOVE” czy  „DO WHAT YOU LOVE, LOVE WHAT YOU DO”.

 

 

 

LIMITOWANA KOLEKCJA LIDIA KALITA DLA BOUTIQUELAMODE.COM

 

 

Co więcej, projekty Lidii dzięki nowoczesnym fasonom mogą być również ciekawym pomysłem na stylizacje, nadające się na różne okazje, a o jej wyjątkowości świadczą przede wszystkim nowoczesne formy i kroje, innowacyjne materiały oraz niebanalne konstrukcje.

 

 

Limitowaną kolekcję polskiej projektantki znajdziecie jedynie w BoutiqueLaMode.com!

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: BoutiqueLaMode.com | Simple | Lidia Kalita limitowana kolekcja | LIDIA KALITA |

podobne artykuły